Ogłoszenia Obsługa imprez


Lokalizacja
Cena
-
Zdjęcia z Chrztu Świętego / Chrzcin / Fotografia okolicznościowa
Zdjęcia z Chrztu Świętego / Chrzcin / Fotogra...

Witajcie! Jestem Filip, zajmuję się zawodowo fotografią od parunastu lat, fotografowałem wiele uroczystości. Kocham fotografię, robienie zdjęć sprawia mi przyjemność. Chrzest Święty to radosny dzień i staram się aby moje zdjęcia pokazywały tą radość. Chcę pokazać emocje, atmosferę, ważne momenty. Z resztą, obejrzyjcie moje portfolio :) W pracy używam profesjonalnych reporterskich lustrzanek cyfrowych marki Nikon. CO OTRZYMACIE u MNIE? Oferuję zdjęcia w różnych pakietach. W tym ogłoszeniu proponuję: pakiet Super-Chrzest - Cena: 750zł Super-Chrzest czyli Full Opcja. Przygotowania w domu przed Chrztem, Uroczystość Chrztu Świętego i zdjęcia całej Rodziny oraz sesja reportażowa z przyjęcia w restauracji. Przyjęcie to doskonała okazja do powstania wielu pięknych i niezapomnianych zdjęć Was i Waszych bliskich z dzieckiem :) Otrzymacie: Album tradycyjny w formacie A4 z ręcznie wklejanymi zdjęciami o wymiarach 15x21cm z 60 najlepszymi fotografiami foto-książka. Płytę DVD / pendrive ze zdjęciami pozostałymi, nie wykorzystanymi do Albumu - ilość ok. 200-500 sztuk. Płytę DVD / pendrive ze zdjęciami wykorzystanymi do Albumu - można z nich w przyszłości wykonać dodatkowe odbitki. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług :-)

Dodano 2021.05.10 18:36

750 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Fotograf na Chrzest Święty - zdjęcia z uroczystości Chrztu
Fotograf na Chrzest Święty - zdjęcia z uroczy...

Witajcie! Jestem Filip, zajmuję się zawodowo fotografią od parunastu lat, fotografowałem wiele uroczystości. Kocham fotografię, robienie zdjęć sprawia mi przyjemność. Chrzest Święty to radosny dzień i staram się aby moje zdjęcia pokazywały tą radość. Chcę pokazać emocje, atmosferę, ważne momenty. Z resztą, obejrzyjcie moje portfolio :) W pracy używam profesjonalnych reporterskich lustrzanek cyfrowych marki Nikon. CO OTRZYMACIE u MNIE? Oferuję zdjęcia w różnych pakietach. W tym ogłoszeniu proponuję: pakiet Standard - Cena: 350zł Pakiet ten obejmuje fotografię z Uroczystości Chrztu Św. w Kościele. Jestem 15 minut przed Mszą i towarzyszę Wam przez cały czas trwania uroczystości. Po chrzcie wykonuję zdjęcia grupowe - całej Rodziny oraz paru-osobowych grup np. Rodzice z Chrzestnymi. Otrzymacie: - Album tradycyjny w formacie A4 z ręcznie wklejanymi zdjęciami o wymiarach 15x21cm z 20 najlepszymi fotografiami lub foto-książka. - Płytę DVD / pendrive ze zdjęciami pozostałymi, nie wykorzystanymi do Albumu - ilość ok. 40-80 sztuk. - Płytę DVD / pendrive ze zdjęciami wykorzystanymi do Albumu - można z nich w przyszłości wykonać dodatkowe odbitki. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług :-)

Dodano 2021.05.10 17:22

350 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Wynajem nagłośnienia, Nagłośnienie do wynajęcia Warszawa i okolice
Wynajem nagłośnienia, Nagłośnienie do wynajęc...

naglasniaj.pl Wynajem nagłośnienia Warszawa i okolice. https://www.facebook.com/Naglasniajpl-104930218040998 Wynajem sprzętu nagłośnieniowego. Oferujemy wynajem nagłośnienia na eventy, imprezy okolicznościowe, uroczystości, targi. Nagłośnij wydarzenie - imprezy - eventy - przyjecia - 18stki - imieniny - uroczystości - targi Podłączenie zestawu jest prostą czynnością z którą, każdy sobie poradzi. Do każdego zestawy dołączamy statyw kolumnowy w zależności od potrzeb. Statywy oraz przewody wliczamy w cenę zestawu. Wynajmu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia. Wynajem realizujemy tylko na pełne dni. Wymagana jest kaucja. Zestaw 1 -1x kolumna Alto Professional TX215 -Mixer Behringer Xenyx 1002 -1x statyw Novox ST1 -Pokrowce ochronne -Przewody audio -Instrukcja Zestaw 2 -2x kolumna Alto Professional TX215 -Mixer Behringer Xenyx 1002 -2x statywy Novox ST1 -Pokrowce ochronne -Przewody audio -Instrukcja Zestaw 3 -2x kolumna Alto Professional TX215 -Mixer Behringer Xenyx 1002 -2x statywy Novox ST1 -Statyw + efekty świetlne (LIGHT4ME AIRSHIP 2, ADJ LTS 6, 2x KOLOROFON 18 PAR LED, LIGHT4ME DERBY) -Pokrowce ochronne -Przewody audio -Instrukcja Zestaw 4 -2x kolumna Alto Professional TX215 -Mixer Behringer Xenyx 1002 -2x statywy Novox ST1 -Statyw + efekty świetlne (LIGHT4ME AIRSHIP 2, ADJ LTS 6, 2x KOLOROFON 18 PAR LED, LIGHT4ME DERBY) -Siedzisko Akmuz T-6 -Pokrowce ochronne -Przewody audio -Instrukcja Każdy zestaw można wzbogacić o: Subwoofer estradowy 500W (Głośnik Eminence Kappa Pro 15 A) + Końcówka mocy (Crest CPX 2600) Siedzisko Akmuz – T6 Novox Free H2 – 2x mikrofony bezprzewodowe Athletic MIC C5 – statywy mikrofonowe Chcesz dowolnie skonfigurować sprzęt? nie ma problemu Masz pytania? Zadzwoń, napisz. Zerknij też na facebook-a. https://www.facebook.com/Naglasniajpl-104930218040998

Dodano 2021.05.07 20:51

50 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Wycinarka elektroniczna formatu A4 PORTRAIT 3 - samoprzylepne presonalizację na balony, grafika dekoracyjna
Wycinarka elektroniczna formatu A4 PORTRAIT 3...

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, pochodzący z bezpośredniej dystrybucji od producenta rolkowy, półprofesjonalny/hobbystyczny ploter tnący amerykańskiej firmy Silhouette America, Inc., model: Silhouette PORTRAIT 3 (format A4) Nowość! Urządzenie jest doskonałym alternatywnym rozwiązaniem dla wszystkich tych Użytkowników, którzy nie mogą pozwolić sobie finansowo na bardzo drogie urządzenie do druku na balonach. Metoda tworzenia aplikacji graficznych na balony przy wykorzystaniu urządzenia CAMEO 4 polega na wycinaniu grafiki ze specjalnych samoprzylepnych folii. Niewątpliwą zaletą takiego sposobu zdobienia balonów jest możliwość wykonywania motywów graficznych o dowolnej kolorystyce. Kolory można ze sobą łączyć uzyskując niesamowite, różnokolorowe efekty wizualne. Szeroka gama kolorystyczna folii zadowoli nawet najbardziej wymagającego Odbiorce. Wśród oferowanych folii są m.in.: folie metaliczne, neonowe, fotoluminescencyjne, odblaskowe, brokatowe, holograficzne, do zadruku na drukarkach itd. Ale to nie wszystko, przy wykorzystaniu wycinarki CAMEO 4 można również: - wycinać z papieru, cienkiego kartonu dekoracje, zaproszenia, szablony pudełek, winietki, wizytówki - wykonywać ze specjalnych materiałów: * zmywalne tatuaże; szablony pod brokatowe tatuaże, szablony pod malowanie farbami na skórze * gry edukacyjne, loteryjne typu zdrapka * układanki edukacyjne typu puzzle magnetyczne * zdobienia imitujące efekt piaskowania na przedmiotach, powierzchniach wykonanych ze szkła * spersonalizowaną biżuterię * gadżety reklamowe * naklejki, etykietki samoprzylepne * naklejki epoksydowe * grafikę na odzież itd. Tak ogromne możliwości zamknięte w tak małej obudowie :) a do tego w niezwykle przystępnej cenie. W zestawie z urządzeniem dołączone jest proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, umożliwiające m.in.: projektowanie własnej indywidualnej grafiki, pracę z wykorzystaniem dowolnych czcionek zapisanych w systemie komputera; import grafiki zapisanej w formtach: jpg., gif, tiff, bmp, png, dxf; indywidualną regulację parametrów pracy w zależności od grubości i rodzaju materiału; sterowanie ustawieniami pracy urządzenia z poziomu komputera itd.

Dodano 2021.05.07 16:59

1200 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Przygoda dla dzieci w świecie Kajko i Kokosza
Przygoda dla dzieci w świecie Kajko i Kokosza

Grupa #wynajmijrycerza z 18-letnim doświadczeniem w organizacji eventów historycznych zaprasza na nową grę terenową - w świecie Kajko i Kokosza. Dzieci w maksymalnie 8-osobowej grupie otrzymają zadania, które doprowadzą je do odbicia od zbójcerzy jaja Milusia.

Dodano 2021.03.02 22:08

500 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Lokal Na 18 Urodziny Warszawa - Wynajem lokalu na wyłączność - Osiemnastka
Lokal Na 18 Urodziny Warszawa - Wynajem lokal...

Impreza na 18. urodziny - jak i gdzie ją zorganizować? 18 urodziny to jeden z ważniejszych dni w życiu większości nastolatków. Imprezy osiemnastkowej nie zapomina się chyba nigdy. Do tej pory imprezy osiemnastkowe miały charakter rodzinny, teraz możesz zorganizować ją w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Wspólna impreza ze znajomymi z bezpiecznie głośną mużyka zapadną nie jednemu imprezowiczowi w pamięć. Jak zorganizować niezapomnianą imprezę z tak aby było o n niej głośno ? Pomożemy Ci ... Lokal Na Urodziny To wyjątkowe miejsce na Twoją Wymarzoną Osiemnastkę. Zapraszamy! Organizacja Twoich Niezapomnianych Osiemnastych Urodzin . 18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat, bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. Tym kimś właśnie byłeś Ty... Nie czekaj, nie zwlekaj. Zaplanuj z Nami swoją wymarzoną osiemnastkę ! Zadzwoń i zarezerwuj lokal już dziś !! Twoje 18 urodziny, które są raz w życiu, niech będą szczęśliwe i pełne uroku. My ze swojej strony składamy życzenia żeby sie spełniły sie Wszystkie Twoje Marzenia. Udanego startu w dorosłe życie Szczęścia, Radości, Pomyślności I napotkania na swojej drodze życia Samych Wspaniałości. Życzy Zespół Lokal Na Urodziny Lokal Na Urodziny www.lokalnaurodziny.pl tel. 513-516-513 Dziś masz 18 lat! Śmiało ruszaj z nami w świat. Śmiało żyj i trzymaj szczęście I za nogi i za ręce.

Dodano 2021.02.26 22:05

1000 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Lokal Na 40 Urodziny Warszawa Wynajem na wyłączność. Organizacja Urodzin.
Lokal Na 40 Urodziny Warszawa Wynajem na wyłą...

Lokal Na 40 Urodziny Warszawa Wynajem na wyłączność. Organizacja Urodzin. Wyjątkowy lokal na 40 urodziny. Zrób sobie prezent na 40 urodziny. Spełniaj marzenia swoje i swoich bliskich. Podaruj sobie coś wyjątkowego, wybierz dla Siebie Lokal i DJ wspaniałego. Większość osób z okazji 40 urodzin wydaje wyjątkowo huczne przyjęcie. Z jednej strony przekraczamy wtedy magiczną granicę i stajemy się już "poważnymi" i "statecznymi", z drugiej strony na nowo odzyskujemy młodość. Czego zatem brakuje ? Magicznego lokalu na Twoje 40 urodziny. Zatańczy więc razem. Nasz lokal czeka na Ciebie :) 40 roczek Ci stuka, ale nie zalej się dzisiaj w trupa, przyjmij od nas krótkie życzenia – dużo miłości i marzeń spełnienia, pieniędzy tysiące, dziewczyn pięknych jak słońce, imprez do białego rana, duszy anioła, a nie szatana. Kompleksowa Organizacja Twoich 40 urodzin. Zapraszamy! Tylko u Nas znajdziesz coś idealnego na swoje przyjęcie Tego nie możesz przegapić. Gwarantujemy, że Twoja impreza będzie niezapomniana. Zatańczmy razem do samego rana !! Ten wierszyk jest dla Ciebie solenizancie :)) Na imprezę dziś przybędę, Z całej siły śpiewać będę. Ta okazja raz jest w życiu, Więc nie trzymaj jej w ukryciu. To nie wstyd mieć lat czterdzieści, Życie jeszcze Cię rozpieści. Samym szczęściem obdaruje, Szare dni pokoloruje! Życzymy udanej zabawy ! Zapraszamy! Lokal Na Urodziny Warszawa. www.lokalnaurodzinywarszawa.pl kontakt: 513-516-513 info@lokalnaurodzinywarszawa.pl https://youtu.be/vkpA1WLIjs0 https://youtu.be/W6wwR-m5WJ8 https://youtu.be/mL1TSGk7eUA https://youtu.be/Sf9YQcZFTlU https://youtu.be/zqVCiOuYRC8

Dodano 2021.02.18 03:04

1000 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Dowóz Jedzenia MefDron Warszawa 24h
Dowóz Jedzenia MefDron Warszawa 24h

Jedzenie dowozimy pod wskazany adres Prawdziwy MefDron Oryginał 697117098 Warszawa i Okolice

Dodano 2021.02.07 16:37

70 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Rytuały miłosne , finansowe,ochronne i wiele innych
Rytuały miłosne , finansowe,ochronne i wiele ...

Chcę Państwu zaoferować rytuały na miłość ,na odbudowę relacji zakończenie relacji odseparowania trzeciej osoby , na finanse i inne .skupiam sie jednak przede wszystkim na miłości bo każdy z nas zasługuje na drugą połowe a tym samym na miłość i szczęście . Do kazdej sprawy podchodzę indywidualnie i poważnie. Rytuały przeprowadzam zawsze z klientem badz klientka za pośrednictwem telefonu badz osobiście żadko kiedy sama .skuteczność rytuałów to ok 97% więc serdecznie zapraszam wszystkich ktorzy chcieliby sobie polepszyc zycie w miłośći -związku finansach stosunkach międzyludzkich i innych. wykonuje rytualy: -czarne wesele -rytual wicckanski -spetanie miosne -rytual egipski -Rytual z krwi- -Odseparowanie -Rytualy na poprawe finansow -Rytual na znalezienie dobrej pracy _Rytual podwiadomosci. Rytuały dadzą Ci: Szczęście w milości. Powodzenie w milości. Pomyślność w związku. Przywolanie milości. Wzbudzenie milości w wybranku. Odzyskanie utraconej milości. Wzmocnienie związku. Wzmocnienie uczuć milości. Odnowienie związku. Odnowienie uczuć milości. Polepszenie Finansów i pracy Odizolowanie złorzeczących osób Unikanie pecha i inne

Dodano 2021.01.01 09:15

100 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Euforia Warszawa DOWÓZ Kryształ
Euforia Warszawa DOWÓZ Kryształ

729637173 Sprzedam leki marki mefedron leki te sa w krysztale a zadaniem ich pobudzeniem organizmu. Zdrowe pyszne smierdzace i gorzkie. Najczesciej przezroczyste czasami brazowe zalezy jaka paczka lekow z wietnamu przyjdzie. Mozna spozywac oralnie/donosowo/ lub zjesc. Dajemy gwarancje jakosci dzialania ,nie ma efektu placebo musi dzialac. Dzwoncie od 2 paczek poniewaz biorac jedno lepiej idz do apteki. 729637173 Jedno z dowozem 90 Dwa z dowozem 180 Trzy-260 Cztery 340 Piec 400 Zastanow sie wybierajac nasza firme wybieraz punktualnosc/rzetelnosc i szacunek do klienta.

Dodano 2020.11.28 12:37

90 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Striptizerka /pokazy tańca na wieczory kawalerskie i inne imprezy okolicznościowe
Striptizerka /pokazy tańca na wieczory kawale...

Profesjonalne Tancerki /striptizerki uatrakcyjnią imprezy okolicznościowe na terenie Warszawy i okolic. Szukasz wyjątkowego pokaz w postaci Lesby Show? Chciałbyś pokaz Striptizu wyjątkowej tancerki, która sprawi że Wasz wyjątkowy wieczór będzie wyjątkowy? Zadzwoń! Jesteśmy profesjonalnymi Tancerkami i barfzo chętnie urozmaicimy swoimi pokazami Twój wieczór!

Dodano 2020.07.21 13:45

0 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Lokal Na Urodziny z Przestronnym Ogrodem , Panieńskie, Osiemnastki
Lokal Na Urodziny z Przestronnym Ogrodem , Pa...

Jedyny taki Lokal Na Urodziny z Przestrzennym Ogrodem w Warszawie !!! Imieniny, Urodziny, Osiemnastki, Imprezy Okolicznościowe, Panieńskie i Kawalerskie. Dbamy o Twoje Bezpieczeństwo! Nasz lokal został odnowiony, zdezynfekowany i przystosowany. Po każdym wynajmie robimy ozonowanie. Zadaszony Lokal na urodziny znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym i zamkniętym terenie.Budynek wolno stojący, zielona okolica, świeże powietrze, brak sąsiadów. Namacalny kontakt z naturą. Do dyspozycji również Nowy Garden Party. Mnóstwo niezapomnianych widoków i atrakcji. Hamaki, leżaki, Grill, huśtawki, ognisko, catering. Obsługa DJ-a, barmańska i ochroniarska. Kompleksowa Organizacja Twoich Urodzin. Zapraszamy!! Od 18 Maja już ruszamy https://youtu.be/_bg9H3DUP_M https://youtu.be/6RKp6pB22_k https://www.facebook.com/zatokanadwisla/?modal=admin_todo_tour

Dodano 2020.05.14 20:54

1000 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Szukam Przyjaciela, Fotomodelka, Sesje Zdjęciowe, Wrocław
Szukam Przyjaciela, Fotomodelka, Sesje Zdjęci...

Szukam Przyjaciela, albo do związku, do Miłości, do wspólnych sesji zdjęciowych. Prywatne i Profesjonalne Sesje Zdjęciowe. Sprzedam Zdjęcia z moich Sesji Zdjęciowych – Bielizna, Akty, zdjęcia Erotyczne; zdjęcia wysyłam na E – mail. Jestem Fotomodelką, Grafikiem, Fotografem, Dziennikarką z Wrocławia, w średnim wieku, szczupła, samotna, bez dzieci; brunetka, zielone oczy. Bardzo chętnie poznam nowe osoby. Czekam na wiadomości od Was, Całuję. Proszę pisać na mój E – mail: redaktorka12@interia.pl Telefon komórkowy: 533 – 818 – 111

Dodano 2020.04.27 14:32

100 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Nowoczesny, Przeszklony Apartament Na Spotkania Prasowe w Drapaczu Chmur ...
Nowoczesny, Przeszklony Apartament Na Spotkan...

Nowoczesny, Przeszklony Apartament Na Spotkania Prasowe w Drapaczu Chmur .... Dobry PR-owiec wie, że należy stale podtrzymywać kontakty z dziennikarzami i regularnie organizować spotkania prasowe, aby nie dać zapomnieć mediom o swojej ofercie. Jednak, by te spotkania były atrakcyjne i dziennikarze chcieli w nich brać udział, musimy mieć oryginalny pomysł i niezapomniane miejsce. Nasz Apartament w Warszawskim Drapaczu Chmur to idealne miejsce. Zaskocz swoich gości oryginalnym i nietuzinkowym spotkaniem. Zapraszamy. Apartament Na Spotkanie Prasowe www.apartamentnaspotkanieprasowe.pl https://www.youtube.com/watch?v=P-k1jcxEXks

Dodano 2019.09.26 21:20

550 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Opera Club Live & Air
Opera Club Live & Air

Ekskluzywny lokal w klimacie Dalekiego Wschodu dla 650 gości o powierzchni 800 m² . 4 komnaty ,sale dla palących i niepalących,letni ogród. Doskonałe miejsca do organizacji spotkań biznesowych,bankietów,jubileuszów,gal,pokazów konferencji i imprez okolicznościowych. Wnętrza idealne do tła dla filmów,teledysków,seriali,pokazów tanecznych,występów muzycznych. Zapewniamy doskonały nowoczesny sprzęt,DJ’ów, LJ’ów,catering,pełną obsługę. Realizujemy wszystko co podpowiada wyobraźnia klientów! www.operaclub.pl Plac Teatralny 1, Warszawa Rezerwacje indywidualne, firmowe, oraz wynajem przestrzeni. biuro@operaclub.pl +48 500 195 887 +48 609 993 599 +48 22 828 70 75

Dodano 2019.09.05 20:19

0 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
POWAŻNA OFERTA KREDYTOWA O ULUBIONYCH WARUNKACH
POWAŻNA OFERTA KREDYTOWA O ULUBIONYCH WARUNKACH

cześć Indywidualnie Oferuję pożyczkę w wysokości od 1000 do 900 000 € na okres od 12 miesięcy do 25 lat ze stopą od 2 do 4% dla wszystkich osób, które są w stanie mi spłacić. Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem mojego e-maila lub Whatsapp, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pomocy finansowej bez strachu, zmartwień i bezpiecznie. Skontaktuj się ze mną na poniższy adres. E-mail: financesgroupescredit@gmail.com Número de WhatsApp: +229 60 507 841 Dziękuję i bądź zdrowa. Czekam na twoją odpowiedź. Z poważaniem

Dodano 2019.08.25 19:18

1000 zł

Do negocjacji Pruszków Kontakt
Lokal na urodziny z tarasem
Lokal na urodziny z tarasem

Lokal Port Wisła uskrzydla. Lokal Port Wisła doda Ci skrzydeł. Gwarantujemy, że organizując u nas swoją imprezę, odlecisz. Do dyspozycji Państwa mamy piękny, kompletnie wyposażony lokal w Warszawie. Szklana Weranda. Lokal o powierzchni 150 m znajduje się w pobliżu Stadionu Narodowego na Saskiej Kępie Naszym atutem jest świetna lokalizacja, zielona okolica i brak sąsiadów, 220 metrowy taras, własny parking oraz możliwość imprezowania do samego rana... Wyposażenie Lokalu Port Wisła : Lokal wyposażony jest: w dwa bary, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, konsolę DJ-ską oświetlenie DISCO, stoły cateringowe i coctailowe, kanapy, przestrzeń do tańczenia, taras, lodówki, miejsce do odpoczynku, pokój socjalny, WC oraz własny parking. W środku się bawimy, na zewnątrz palimy … Nie czekaj, zarezerwuj już dziś!!

Dodano 2019.08.15 17:42

1000 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Balony z helem Dekoracje Urodzinowe
Balony z helem Dekoracje Urodzinowe

Sklep z nowoczesnymi dekoracjami urodzinowymi światowych marek. Amscan, PartyDeco. Balony foliowe, lateksowe, do modelowania. Wszystko w magazynie i od ręki. Wysyłka 24h kurier DPD lub InPost. https://nakazdaokazje.com/

Dodano 2019.07.16 17:07

5 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy potrzebuja.
Oferujemy kredyt dla wszystkich tych, którzy ...

Dzien dobry, Panie & Pani. Jestem osoba, mieszka we Polska i I Ma bardzo wysoki kapital wiec szczególnie Wlochy, Szwajcaria, Kanada, Belgia, Hiszpania, Francja, wszedzie oferte pozyczki do 1000 Zl 1.000.000 Zl nikomu w stanie splacic z Odsetki od 3% dla kazdego kandydata pisze, zadna osoba powaznie opóznione. inwestycja dla twoich projektów. Tylko w ten sposób i niezawodnie. serdecznie: servicefinance83@gmail.com

Dodano 2019.07.05 17:15

21 zł

Do negocjacji Piaseczno Kontakt
Wynajem nagłośnienia na konferencję koncert eventy imprezę
Wynajem nagłośnienia na konferencję koncert e...

Wynajem nagłośnienia. Nasza firma ma do zaoferowania usługi związane z nagłośniniem imprez koncertów konferecji oraz wszelkich innych eventów. Proponujemy wynajem nagłośnienia dla firm i osób prywatnych na terenie Warszawy i nie tylko Nagłośnienie konferencji. Dysponujemy systemem zapewniającym równomierne nagłośnienie przestrzeni konferencyjnej zapewniając maksymalną czytelność dźwięku. Mikrofony bezprzewodowe doręczne i nagłowne wg potrzeb klienta. Nagłośnienie koncertów. Dysponujemy systemem estradowym FOH do 3 KW na 18" sub basach uznanych firm MACKIE i Yamaha. W ten sposób spokojnie nagłaśniamy imprezy do 500 osób. Do większych imprez możliwość wynajęcia systemu line array NEXO podwieszanego na windach. Nagłośnienie eventów. Organizujesz event w swojej firmie nasza oferta jest dla ciebie. Sprostamy zamówieniom do 500 osób mniejsze imprezy oczywiście też obsługujemy. Chociaż transport na terenie Warszawy jest bezpłatny ofertę kierujemy na cały kraj. Doliczamy jedynie koszt transportu powyżej 20 km. Dysponujemy nagłośnieniem oraz oświetleniem według potrzeb. Mikrofony bezprzewodowe doręczne i nagłowne wg potrzeb klienta. Transport w granicach miasta transport jest bezpłatny powyżej 20 km ustalamy stawkę kilometrową www.naglosnie.pl biuro@naglosnie.pl NAGLOSNIE.PL nagłośnienie estradowe tel. 607 067 592

Dodano 2019.07.04 10:58

0 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt