Ogłoszenia Korepetycje


Lokalizacja
Cena
-
Zobacz również
Belfer w sieci - korepetycje on-line
Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! Co oferujemy? Belfer w sieci to korepetycje z wielu przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę oferującą miłą atmosferę podczas nauki. Nasi nauczyciele to wyłącznie osoby z niepełnosprawnością, które mają dużo czasu i cierpliwości. Pracują w zaciszu własnego domu, a za cel stawiają sobie pomoc uczniom w przyswajaniu wiedzy i materiału na różnym poziomie trudności. Gdzie? Lekcje odbywają się on-line, więc nie musisz nawet wychodzić z domu. W jakich przedmiotach pomagamy? - język polski; - języki obce: angielski, niemiecki, francuski, włoski; - matematyka, fizyka, chemia, biologia; - informatyka; - historia, wiedza o społeczeństwie; - gra na keyboardzie; - obsługa komputera dla osób niewidomych. Kto dla Was pracuje? Nauczyciele z niepełnosprawnością, z pasją i dużą wiedzą, pracujący w domowym zaciszu. Osoby cierpliwe i z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Jak długo? Jedna lekcja trwa 60 minut. Za ile? Koszt wynosi od 30 zł netto (pierwsza lekcja 15 zł netto). Zapewniamy: - ciekawe formy nauczania, np. prezentacje, filmiki; - profesjonalizm w podejściu do nauczania; - dużą efektywność w zdobywaniu wiedzy; - przyjazną atmosferę w czasie nauki. Ponadto oferujemy: - kurs języka polskiego dla obcokrajowców; - kursy językowe dla firm. Zapraszamy serdecznie! Zadzwoń do nas, a zobaczysz, jak fascynująca może być nauka. Kontakt: Iwona Lewandowska tel: 508 552 445 belferwsieci@bponetwork.pl

Dodano 2021.05.26 09:16

30 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
angielski, dzieci, młodzież, dorośli( również biznes , logistyka)
angielski, dzieci, młodzież, dorośli( również...

Mam na imię Angelika, ukończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej ze specjalizacją nauczanie języka angielskiego, nauczam intensywnie od 4 lat, wcześniej pomagałam kilku osobom w rodzinie i dzieciom znajomych. Pracowałam w anglojęzycznej firmie na terenie Holandii, język biznesowy również wchodzi w grę. Obecnie pracuję w szkole. Posiadam certyfikaty TESL, CTBE. Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, chętnie pomogę w podniesieniu poziomu języka moich uczniów, nauczę od podstaw, czy pomogę w przygotowaniu do egzaminu.Serdecznie zapraszam na zajęcia ze mną dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Dodano 2021.04.12 18:07

70 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
POWTÓRKI PRZED EGZAMINAMI
POWTÓRKI PRZED EGZAMINAMI

Zapraszamy na korepetycje przygotowujące do egzaminu 8-klasisty oraz matury :)

Dodano 2021.03.24 12:27

60 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Język rosyjski - korepetycje.
Język rosyjski - korepetycje.

Jestem lektorką języka rosyjskiego po studiach filologicznych w Polsce i w Rosji. Zawodowo zajmuję się nauczaniem i tłumaczeniami z/na rosyjski. Nieprzerwanie od dziewięciu lat prowadzę kursy językowe w ramach lektoratów na studiach, w szkołach językowych oraz instytucjach (również w prywatnych przedsiębiorstwach). Proponuję naukę języka rosyjskiego przez Skype na wszystkich poziomach zaawansowania. Jakie zajęcia prowadzę? - UWAGA: lekcje prowadzone są online. - lekcje języka użytkowego (budowanie zasobu słownictwa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, gramatyka, prawidłowa wymowa, konstruowanie własnych wypowiedzi), - kursy języka biznesowego (prezentacja firmy, jej struktura i skład osobowy, rosyjski rynek towarów i usług, korespondencja handlowa i in.), - zajęcia z języka biznesowego, prawnego i prawniczego, - Rosyjski specjalistyczny, Rosyjski dla księgowych i finansistów, Rosyjski medyczny, Turystyczny i in. - przygotowanie do najnowszego EGZAMINU MATURALNEGO (matura podstawowa i rozszerzona) i do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO, - pomoc w przygotowaniach do olimpiady, egzaminów, zaliczeń na studiach (również egzaminów doktorskich); - kursy przygotowujące do certyfikatów TELC, TRKI-1,2,3,4, Język rosyjski w biznesie i in.; - język rosyjski dla pracowników firm, - konwersacje i in. Jak pracujemy? Pracując ze mną nad swoim rosyjskim uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji). Gwarantuję indywidualne podejście i tempo nauki uzależnione od ucznia. W programie nauczania uwzględniam preferencje i zainteresowania osoby uczącej się. Korzystam z przeróżnych źródeł, od podręczników przez prasę, Internet po materiały własnego autorstwa. W nauce ze mną rozwijasz wszystkie sprawności językowe. Odpowiednio dobieram teksty, dialogi oraz materiały wideo czy audio. Dużo uwagi poświęcam poprawnej wymowie oraz płynności wypowiedzi. Szlifujemy słownictwo i pracujemy nad gramatyką. Na zajęciach nie zapominamy o ciekawostkach dotyczących Rosji i języka rosyjskiego. Przekazuję konkretną wiedzę, pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście. Staram się, aby lekcje były ciekawe, pożyteczne i nie nudne. Lekcja nie jest ulotna. Systematycznie powtarzamy wspólnie materiał, monitoruję wiedzę, robię testy. Gramatykę i ortografię objaśniam w sposób przystępny i zrozumiały. Jak jest zorganizowana nauka? Do nauki przez Skype potrzebny jest dostęp do komunikatora na dowolnym urządzeniu oraz ewentualnie słuchawki. Wszystkie materiały są przesyłane, przesyłam również swoje uwagi i wskazówki dotyczące nauki. N Pracuję w luźnej i miłej atmosferze. Wiedzę przekazuję bezstresowo. Aby osiągnąć sukces ważna jest regularna nauka, dlatego należy starać się nie odwoływać (i nie przekładać) zajęć. Odwołanie zajęć nie stanowi problemu jeśli zostaną one odwołane minimum 24 godziny przez wyznaczonym spotkaniem, takie rozwiązanie ułatwi naszą współpracę. Zapraszam serdecznie do kontaktu (przez formularz, telefon) i wspólnej nauki.

Dodano 2021.02.24 15:21

45 zł

Do negocjacji Piaseczno Kontakt
Język polski dla cudzoziemców - korepetycje.  Korepetytor mówi po rosyjsku i angielsku.
Język polski dla cudzoziemców - korepetycje. ...

Witam serdecznie wszystkich obcokrajowców, którzy chcą uczyć się języka polskiego! Intensywna nauka języka polskiego jako obcego, rozmowy, różne metody i miła atmosfera. Zapraszam na profesjonalne indywidualne lekcje języka polskiego na wszystkich poziomach A1-C2, jestem filologiem, Polką i pomogę Ci przełamać barierę językową, a także przygotuję do egzaminów, certyfikatów i in. Moje zajęcia: aktualnie prowadzone online *język polski dla początkujących i zaawansowanych, *przygotowanie językowe do podjęcia studiów na polskich uczelniach, *przygotowanie do CERTYFIKATU z języka polskiego B1-C2, *język polski codzienny, *gramatyka i ortografia, *język polski w biznesie, *język polski medyczny, *konwersacje i inne. ------------------------- ** Przygotowanie do egzaminu na certyfikat: Na zajęciach rozwiązujemy wspólnie testy, powtarzamy gramatykę, uzupełniamy słownictwo, wykonujemy wszelkie ćwiczenia, które będą niezbędne. Lekcja jest podzielona na cztery części: mówienie, czytanie, praca z tekstem (również własnym) i gramatykę. Do wszystkich części dysponują bogatą ilością materiałów treningowych. Słuchamy również nagrań. Szczególny akcent kładę na te zagadnienia, które sprawiają Ci trudności, skupiam się na Twoich potrzebach. Oczywiście, będą prace domowe. UWAGA! Lekcje przygotowujące do egzaminu trwają 90 minut. ------------- O mnie: Jestem lektorką, nauczycielką, filologiem z 9-letnim doświadczeniem. Uczę osoby dorosłe, studentów i młodzież szkolną. Współpracuję z uczelniami i szkołami językowymi. Zapraszam do kontaktu.

Dodano 2021.02.24 15:21

45 zł

Do negocjacji Pruszków Kontakt
Język polski dla cudzoziemców. Korepetycje.
Język polski dla cudzoziemców. Korepetycje.

Witam serdecznie wszystkich obcokrajowców, którzy chcą uczyć się języka polskiego! Intensywna nauka języka polskiego jako obcego, rozmowy, różne metody i miła atmosfera. Zapraszam na profesjonalne indywidualne lekcje języka polskiego na wszystkich poziomach A1-C2, jestem filologiem, Polką i pomogę Ci przełamać barierę językową, a także przygotuję do egzaminów, certyfikatów i in. Posługuję się językiem rosyjskim i angielskim. Moje zajęcia: aktualnie prowadzone online *język polski dla początkujących i zaawansowanych, *przygotowanie językowe do podjęcia studiów na polskich uczelniach, *przygotowanie do CERTYFIKATU z języka polskiego B1-C2, *język polski codzienny, *gramatyka i ortografia, *język polski w biznesie, *język polski medyczny, *konwersacje i inne. ------------------------- ** Przygotowanie do egzaminu na certyfikat: Na zajęciach rozwiązujemy wspólnie testy, powtarzamy gramatykę, uzupełniamy słownictwo, wykonujemy wszelkie ćwiczenia, które będą niezbędne. Lekcja jest podzielona na cztery części: mówienie, czytanie, praca z tekstem (również własnym) i gramatykę. Do wszystkich części dysponują bogatą ilością materiałów treningowych. Słuchamy również nagrań. Szczególny akcent kładę na te zagadnienia, które sprawiają Ci trudności, skupiam się na Twoich potrzebach. Oczywiście, będą prace domowe. UWAGA! Lekcje przygotowujące do egzaminu trwają 90 minut. ------------- O mnie: Jestem lektorką, nauczycielką, filologiem z 9-letnim doświadczeniem. Uczę osoby dorosłe, studentów i młodzież szkolną. Współpracuję z uczelniami i szkołami językowymi. Zapraszam do kontaktu.

Dodano 2021.02.24 15:20

45 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Python, Jupyter - zadania, projekty
Python, Jupyter - zadania, projekty

Pomoc w zadaniach, projektach zaliczeniowych z zagadnień machine learning, data mining w Pythonie. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
EKONOMETRIA - ZADANIA, PROJEKTY, MODELE EKONOMETRYCZNE
EKONOMETRIA - ZADANIA, PROJEKTY, MODELE EKONO...

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem), przygotowywanie projektów zaliczeniowych, modeli ekonometrycznych z ekonometrii, także przy użyciu programów Gretl, R/RStudio, SPSS, Statistica, Excel. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie! Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO
ANALIZA STATYSTYCZNA - SPSS, STATISTICA, RSTUDIO

Oferuję pomoc w analizie statystycznej wyników badań (ankietowych, kwestionariuszowych) do prac magisterskich, licencjackich, prezentacji graficznej, weryfikacji hipotez. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 12 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://analiza-statystyczna.prv.pl/ 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE
MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, ekonomia matematyczna, matematyka finansowa i inne. WSZYSTKIE POZIOMY EDUKACJI!!! Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie! Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://zadania-online.prv.pl/ 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty
R / RStudio, Shiny, Markdown - zadania, projekty

Pomoc w analizie danych, zadaniach, projektach zaliczeniowych, aplikacjach Shiny w programie R / RStudio. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://program-rstudio.prv.pl/ 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
STATYSTYKA - ZADANIA/PROJEKTY/PRACE  ONLINE
STATYSTYKA - ZADANIA/PROJEKTY/PRACE ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) ze statystyki opisowej i matematycznej. Przygotowywanie projektów, także przy wykorzystaniu pakietów statystycznych: Statistica, SPSS, RStudio, Excel. Pisanie prac zaliczeniowych, dyplomowych. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
MATEMATYKA - PRACA MAGISTERSKA, LICENCJACKA
MATEMATYKA - PRACA MAGISTERSKA, LICENCJACKA

Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich z MATEMATYKI i dziedzin matematycznych, także skład tekstu w LATEX. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każda praca powstaje od podstaw, zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://matematyka-dyplomowe.prv.pl/ 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
BADANIA OPERACYJNE – ZADANIA ONLINE
BADANIA OPERACYJNE – ZADANIA ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z badań operacyjnych, także przy użyciu Solvera i WinQSB. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie! Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://badania-operacyjne.prv.pl/ 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
TEX/LATEX - SKŁAD TEKSTÓW MATEMATYCZNYCH
TEX/LATEX - SKŁAD TEKSTÓW MATEMATYCZNYCH

Przepisywanie tekstów naukowych, formuł matematycznych w programie TEX/LATEX. Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie! Jestem magistrem matematyki stosowanej PŁ z 12-letnim stażem w udzielaniu pomocy w problemach natury matematyczno-informatycznej. Zapraszam gg 4593140 / globmistrz@interia.pl http://latex-przepisywanie.prv.pl 296

Dodano 2021.02.16 07:11

1 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Prace zaliczeniowe, dyplomowe. Ekspresowa poprawa plagiatu JSA
Prace zaliczeniowe, dyplomowe. Ekspresowa pop...

Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, dyplomowych ( licencjackich, magisterskich, inżynierskich ), podyplomowych . Poprawa i korekta prac. Poprawa plagiatu JSA. Ekspresowa wycena, szeroki zakres tematyczny, raport antyplagiatowy gratis. Zapytaj, pomogę przebrnąć nawet przez najtrudniejsze tematy.

Dodano 2021.02.09 01:13

0 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Korepetycje Online z wielu przedmiotów - profesjonalna kadra
Korepetycje Online z wielu przedmiotów - prof...

Co oferujemy? KOREPETYCJE z wielu przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i miłą atmosferę podczas nauki. Gdzie? Lekcje odbywają się ON-LINE, więc nie musisz nawet wychodzić z domu. W jakich przedmiotach pomagamy? - język polski; - języki obce: angielski, niemiecki; - matematyka, fizyka, chemia, biologia; - informatyka; - historia, wiedza o społeczeństwie; - gra na keyboardzie. Kto dla Was pracuje? Nauczyciele z niepełnosprawnością, z pasją i dużą wiedzą, pracujący w domowym zaciszu. Osoby cierpliwe i z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Jak długo? 1 lekcja trwa 60 minut Za ile? 25 zł netto (pierwsza lekcja 15 zł netto) Zapewniamy: • Ciekawe formy nauczania, np. prezentacje, filmiki • Profesjonalizm w podejściu do nauczania • Dużą efektywność w zdobywaniu wiedzy • Przyjazną atmosferę w czasie nauki ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Zadzwoń do nas, a zobaczysz, jak fascynująca może być nauka. ???? Kontakt: Iwona Lewandowska tel: 508 552 445

Dodano 2021.01.21 12:18

25 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Pozytywnie po Angielsku:) Zajęcia ONLINE
Pozytywnie po Angielsku:) Zajęcia ONLINE

Witajcie:) Jestem pozytywnie zakręcona i mam mnóstwo ciekawych tematów do rozmów:) Jestem z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego z ponad 15-letnim stażem nauczania, i 6 letnim pobycie w Wielkiej Brytanii. Zajmuję się nauczaniem tylko dorosłych, zaczynając od poziomu tak zwanego 0;) do poziomu C1. Od około 7 lat prowadzę zajęcia online na platformie Skype, oraz pracuję w szkole prywatnej od lat 4. Uczniowie cenią sobie we mnie pozytywną energię, różnorodność tematów, i jasne tłumaczenie zasad gramatycznych. Moje zajęcia online odbywają się w większości w języku angielskim, z wyjątkami dla uczniów, którzy dopiero zaczynają zabawę z językiem. Lubię na zajęciach dobry humor i otwartość. Prywatnie jestem szaleńcem w dziedzinie uprawy roślin domowych i nie tylko. W domu mam swoją własną dżunglę:) Jestem również zapaleńcem jeśli chodzi o psychikę i tresurę psów. We wrześniu rozpoczynam dyplomowany kurs zoopsychologa. Ponadto, uwielbiam pływać w jeziorach, podróżować, zaszywać się w lesie i koczować:) Jeśli czujesz, że to właśnie ze mną chcesz spróbować swoich sił w świecie językowym to zapraszam Cię serdecznie na konwersacje online (Skype).

Dodano 2021.01.20 12:04

50 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Korepetycje z matematyki i fizyki
Korepetycje z matematyki i fizyki

Udzielę korepetycji z matematyki i fizyki. Jestem 27-letnim korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem i udało mi się pomóc już wielu osobom. Zakres omawianego przeze mnie materiału to: - szkoła podstawowa (klasy 4-8) - szkoły ponadpodstawowe (m.in. przygotowanie do egzaminów maturalnych) - studia wyższe (przedmioty takie jak analiza, algebra, fizyka techniczna, mechanika, elektrotechnika itp.) Z reguły udzielam 1,5-godzinnych lekcji u siebie w mieszkaniu blisko Placu Zawiszy w cenie 100zł. Jeżeli chcesz poprawić swoje oceny, przygotować się do egzaminów albo wykroczyć poza materiał, zadzwoń pod numer 881 780 968. Sam jako uczeń byłem laureatem wielu konkursów i olimpiad. Maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 98%, zaś z fizyki na 95%. Jestem absolwentem Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Dodano 2021.01.15 11:08

67 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt
Język polski dla obcokrajowców - Polish Language classes
Język polski dla obcokrajowców - Polish Langu...

Absolwent filologii UW z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz biegłym angielskim i rosyjskim prowadzi lekcje w każdym zakresie. Przygotowuje do egzaminów na poziomie A1-C2. Konwersacje również przez Skype i telefon. Cena 45 zł godzina lekcyjna. Tel. 607100070 .

Dodano 2021.01.12 19:53

45 zł

Do negocjacji Warszawa Kontakt