Złota rączka - Praca dodatkowa

Data dodania: 10 styczeń 2018Ogłoszenie: 64758
Złota rączka - Praca dodatkowa
  • Złota rączka - Praca dodatkowa  - zdjęcia

Poszukujemy osób, które od czasu do czasu chciałyby dorobić sobie jako Złota Rączka. Jeśli masz umiejętności w chociaż jednej z poniższych prac, to jesteśmy zainteresowanie współpracą z Tobą.

- malowanie,
- hydraulika,
- elektryka,
- układanie podłóg,
- montaż mebli,
- podłączanie RTV/AGD,
- prace stolarskie (drobne),
- prace budowlane (drobne).

Nie musisz być zawodowcem, wystarczy sumienność, dokładność i chęci dorobienia dodatkowych pieniędzy.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?
Rozwijamy portal Zrobione.pl, który polega na łączeniu osób zajmujących się wykonywaniem różnego typu prac domowych z osobami, które takie prace mają do zlecenia. Pierwsze co musisz zrobić, to stworzyć bezpłatną wizytówkę w naszej bazie, gdzie określasz, co możesz wykonywać, kiedy oraz jakie są Twoje oczekiwania finansowe za wykonanie danej pracy. Osoby zlecające wchodzą na naszą stronę, kontaktują się bezpośrednio z Tobą za pośrednictwem naszego serwisu i proponują Tobie zlecenie. Negocjujesz wszystkie szczegóły, czyli co dokładnie masz wykonać, kiedy oraz jaka byłaby finalna kwota, którą chcesz otrzymać za wykonanie danego zlecenia.

Gdy ustalisz już wszystkie szczegóły zlecenie i jesteś zainteresowany/a, wystarczy kliknąć „Przyjmuję zlecenie” – wtedy otrzymasz dane kontaktowe do Zlecającego.

Ile kosztuje korzystanie z naszego serwisu?
Szczerze mówiąc, nic. Nie płacisz za rejestracje, nie ma opłat za członkostwo ani żadnych dodatkowych opłat za pozycjonowanie. Nie pobieramy żadnej prowizji. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Zależy nam na tym, abyś miał/a dużo zleceń, ponieważ naszym celem jest zostanie największym w Polsce portalem do zamawiania drobnych usług do domu. Jeśli szukasz pracy dodatkowej, gdzie będziesz mógł/mogła samemu decydować o swoim grafiku, go negocjować, to Zrobione.pl jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Będzie nam niezmiernie miło, że będziesz tworzyć naszą społeczność!

Aby się zarejestrować, kliknij w link poniżej, do formularza rejestracyjnego.

*Nie jesteśmy pośrednictwem pracy ani agencją pracy. Oddajemy do Twojej dyspozycji bezpłatnie całą platformę. Nie pośredniczymy w płatności pomiędzy Tobą a Zlecającym. To zlecający jest Twoim bezpośrednim Zleceniodawcą, z którym możesz podpisać umowę na wykonanie danej usługi.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Praca fizyczna
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 157

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.