„Zimowe Osiedle Wilno”

Data dodania: 24 listopad 2016Ogłoszenie: 34574
„Zimowe  Osiedle Wilno”
  • „Zimowe  Osiedle Wilno” - zdjęcia

Już w sobotę, 26 listopada na obszarze Osiedla Wilno zlokalizowanego na warszawskim Targówku przy ul. Wiernej odbędzie się start akcji pod hasłem „Zimowe Osiedle Wilno“. Inicjatywa Dom Development S.A., jest przekrojowym sposobem na zagospodarowanie zimowego, feryjnego czasu oraz okazją do poznania osiedla.

Na „Zimowe Osiedle Wilno“ złożą się cztery wydarzenia. Pierwsze z nich, inaugurujące akcję, to gra terenowa, podczas której rodzice i dzieci będą mieli okazję wspólnego wykazania się sprawnością i wiedzą, biorąc przy okazji udział w wyścigu po atrakcyjne nagrody. 17 grudnia 2016 na Osiedle Wilno zawita sam Św. Mikołaj, 7 stycznia 2017 przewidziano Koncert na rozpoczęcie Karnawału a w okresie Bożonarodzeniowym i w Warszawskie Ferie Zimowe (11-26 lutego 2017) na terenie Osiedla Wilno można będzie doświadczyć zimowego szaleństwa na specjalnie rozstawionych lodowiskach, górce do zjeżdżania na sankach oraz skorzystać z wypożyczalni nart biegowych.

Najlepszym sposobem na wykorzystanie weekendu są chwile spędzone w rodzinnym gronie. W sobotę, 26 listopada o godz. 11.00 na obszarze Osiedla Wilno zlokalizowanego na warszawskim Targówku przy ul. Wiernej odbędzie się rodzinna gra terenowa. W trakcie wydarzenia dorośli i ich pociechy będą mogli wykazać się sprawnością i wiedzą, a wszystko to w duchu promowania zdrowego stylu życia oraz odkrywania tajemnic Wilna. Wydarzenie odbędzie się w ramach akcji „Zimowe Osiedle Wilno“, zorganizowanej z myślą o umożliwieniu rodzinom spędzenia wspólnego, wolnego czasu, poznania historii powstania Osiedla Wilno oraz doświadczenia ogromu nawiązań do tradycji i kultury malowniczych Kresów Wschodnich. Oprócz dużej dawki pozytywnych emocji, organizatorzy przewidzieli również atrakcyjne nagrody!

Bezpłatne zapisy na wydarzenie odbywają się na stronie: www.osiedle-wilno.pl/zima/

Cena za darmo
Kategoria: Imprezy i wydarzenia
Typ oferty: Imprezy dla dzieci
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 486

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.