Zatrudnię osobę do sprzątania w biurze -Warszawa (ul.Taśmowa)

Data dodania: 28 listopad 2019 Ogłoszenie: 101254
za darmo
Tel. 691... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Sprzątanie
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 305

Opis ogłoszenia

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje kandydatki/ów do sprzątania w biurze.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Warszawa ,ul.Taśmowa (Mokotów)
Praca w godzinach 8:00-16:00 od pn do pt

Zakres obowiązków:
-serwis kawowy, utrzymanie czystości i porządku polegające na odkurzaniu, wycieraniu kurzu, serwis aneksu kuchennego i toalet

Wymagania:
-chęć, zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Proszę o kontakt: 691-375-618 lub 508-017-976 od pn do pt

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Warszawa Mokotów Mazowieckie