Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade)

Data dodania: 20 październik 2017Ogłoszenie: 59354
Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade)
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) - zdjęcia
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) zdjecie 2
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) - zdjecie 3
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) zdjecie 4
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) zdjecie 5
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych (rysunek, malarstwo, handmade) zdjecie 6

Mimo że talent pomaga, to właśnie praktyka czyni mistrza. Dlatego oferuję zajęcia plastyczne (malarskie, rysunkowe, rękodzielnicze) dla różnych grup wiekowych (w tym dla dzieci w wieku już od 3 lat), na różnych poziomach zaawansowania. Mam przygotowanie pedagogiczne (potwierdzone dyplomem z wyróżnieniem), dodatkowo skończyłam podyplomowe studia plastyczne na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Mój osobisty program nauczania skupia się na wzbudzaniu w dzieciach i młodzieży zainteresowania tworzeniem pięknych, ciekawych rzeczy. Odkrywam w swoich podopiecznych potencjał, podczas pracy z nimi tworzę warunki wspomagające ich rozwój, zdolności i pasje. Proponowana przeze mnie tematyka uwzględnia zainteresowania zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Dbam o to, żeby zajęcia były dla małych artystów rozwojową zabawą i przyjemnością.

Do tej pory wyedukowałam dużą grupę dzieci, które wykształciły na naszych spotkaniach poczucie estetyki i umiejętność dostrzegania piękna na co dzień. Nauczyły się posługiwać różnymi narzędziami i materiałami, pozwalającymi rysować, malować, tworzyć różne prace przestrzenne, makiety i kukiełki.

Ważnym elementem mojej pracy z dziećmi są konkursy. Moi podopieczni mają na koncie wiele prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych.

Zmalować coś wypada nie tylko dziecku – swoją ofertę kieruję również do dorosłych. Z myślą o nich przygotowałam ciekawe zajęcia z malarstwa, rysunku, handmade’u (découpage, zabawy z biżuterią i tkaniną i in.).

Każdy może tworzyć piękne, ciekawe rzeczy. Chcesz rozpocząć przygodę z plastyką i sztuką, odkryć w sobie pasję, rozwinąć talent, urzeczywistnić pomysły, wskrzesić martwą naturę? Napisz lub zadzwoń do mnie.

Prowadzę zajęcia indywidualne i w grupach (wtedy koszt jest mniejszy). Dojeżdżam na terenie Warszawy i okolic. Na życzenie przysyłam portfolio.

Magda Burska

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 796... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 60zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 336

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.