Wykonam projekt wnętrza

Data dodania: 03 kwiecień 2017 Ogłoszenie: 47460
40zł
Tel. 536... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Budowa, remont
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Wyświetleń: 632

Opis ogłoszenia

Decydując się na remont i planując urządzanie mieszkania, masz na pewno przed oczami wizję swojego wymarzonego kąta. Przeglądasz różne magazyny i strony internetowe, wypełnione najróżniejszymi inspiracjami i pomysłami, które próbujesz jakoś połączyć. Szybko jednak okazuje się, że nie jest to takie łatwe zadanie i wizja planowanego remontu zaczyna Cię bardziej przerażać, niż cieszyć.

W tym zadaniu z radością pomoże Ci wykształcony i doświadczony architekt wnętrz, który nie tylko okiełzna wszystkie Twoje pomysły i koncepcje, ale również zapechni Ci fachowe doradztwo oraz szczegółowe rozpisanie całego projektu.

Moja oferta:
Zaprojektuję Twoje wnętrze od początku do końca: naniosę wszelkie zmiany budowlane oraz instalacyjne, rozplanuję podłogi i płytki, zaprojektuję kuchnię, łazienkę i wszelkie meble na wymiar, pomogę w doborze dodatków i dekoracji.
Oprócz rysunków dla wykonawcy, otrzymasz również realistyczne wizualizacje z uwzględnieniem oświetlenia i każdego projektowanego pomieszczenia.

Portfolio:
Moje (wybrane) projekty wnętrz prywatnych można obejrzeć na stronie www.yeziorska.pl w zakładce "Portfolio".

Cennik:
Ceny za pełny projekt zaczynają się już od 40 zł/m2. W celu uzyskania szczegółowej wyceny zapraszam do kontaktu poprzez formularz dostępny na mojej stronie internetowej: www.yeziorska.pl

W razie pytań lub chęci umówienia bezpłatnego spotkania informacyjnego zapraszam do kontaktu pod numerem 536-354-580 lub pod adresem biuro (małpa) yeziorska.pl

Zapraszam!
Klaudia Jeziorska

Warszawa Mokotów Mazowieckie