Współpraca - dziecięce akcesoria licencyjne

Data dodania: 22 październik 2016 Ogłoszenie: 31804
za darmo
Tel. 602... Pokaż
  • Kategoria: Dla dzieci
  • Typ oferty: Zabawki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 722

Opis ogłoszenia

Współpraca - dziecięce akcesoria licencyjne
Szukasz pomysłu na własny biznes? Chcesz sprzedawać produkty z najbardziej poszukiwanych obecnie licencji? Nie wahaj się zatem i skorzystaj z naszej oferty!

Jesteśmy dystrybutorem dziecięcej odzieży licencyjnej. Oferujemy Ci dostęp do najpopularniejszych obecnie marek: Disney, Soy Luna, Psi Patrol, Sekretne życie zwierzaków domowych, Minionki, Star Wars, Księżniczka Zosia, Angry Birds, Minecraft, Hello Kitty, My Little Pony i wiele innych.

Skorzystaj z okazji jaką jest dotacja z urzędu pracy na własną działalność i rozpocznij współpracę z nami już dziś! Gatito zaopatruje sklepy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: gatito_pl Zakupy można wykonać zarówno online jak i bezpośrednio w siedzibie naszej firmy w Jaworznie - czynnej 7 dni w tygodniu.

Skorzystaj bezpłatnie z naszego Know How w zakresie dropshippingu!
CO TO JEST DROPSHIPPING?

Dropshipping jest logistycznym modelem prowadzenia sprzedaży internetowej opartym na współpracy sklepu internetowego z hurtownią. W praktyce oznacza to, że proces związany z przygotowaniem i przesłaniem zamówienia do klienta jest przekazywany i realizowany przez hurtownię (a nie przez sklep internetowy).

NA CZYM POLEGA?

Sklep przyjmuje zamówienia od swoich klientów, a następnie przekazuje je hurtowni. Hurtownia zajmuje się całością procesu realizacji i wysyłki zamówienia czyli: kompletowaniem, przygotowaniem dokumentów przewozowych, zapakowaniem towaru i przekazaniem firmie transportowej.

DLA KOGO?

Oferta dropshippingu skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych oraz jednostek prowadzących sprzedaż przez portale aukcyjne np. Allegro, E-bay, Amazon.

ZALETY

- ograniczenie kosztów (w tym kosztów zatowarowania, nie ma konieczności zamrażania kapitału w towarze)

- oszczędność czasu (nie ma konieczności wykonywania pracy związanej z wysyłką towaru)

- brak konieczności magazynowania towaru

- zwiększenie różnorodności oferty sklepu

- skrócenie czasu wysyłki do klienta

Więcej na stronie Gatito

www.gatito.pl

Nasz blog:
blog-gatito.blogspot.com

Warszawa Mokotów Mazowieckie