Warsztaty z budowy Fiszek

Data dodania: 08 sierpień 2017Ogłoszenie: 55259
Warsztaty z budowy Fiszek
  • Warsztaty z budowy Fiszek - zdjęcia

Warsztaty konstrukcyjne dla młodzieży (12-17l)

Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy poznają techniki wykorzystywane podczas budowy decków longboardowych. Pokażemy jak formujemy sklejkę i jak przy pomocy ploterów frezujących powstają formy niezbędne do nadawania kształtu i profilu. Zaprezentujemy jak projektujemy deski, nauczymy podstaw pracy z programem do grafiki wektorowej Inkscape, tak aby przygotować własną niepowtarzalną grafikę, która zostanie naniesiona na deskę za pomocą plotera laserowego. Podczas trwania warsztatów uczestnicy przygotują własny Fishboard, który zabiorą ze sobą do domu.

Program warsztatów:

Spotkanie 1

Pokaz technik wykorzystywanych w procesie budowy longboardów, przygotowywanie rdzeni Fischbordów, nauka podstaw pracy z programem Inkscape, przygotowywanie własnych grafik na deski.

Spotkanie 2

Wycinanie kształtów desek, obróbka stolarska, nanoszenie grafik na deski za pomocą ploterów laserowych. Wykańczanie deski, przyklejanie griptape, olejowanie i przykręcanie trucków i kółek.

Uczestnicy warsztatów zabierają do domu w pełni funkcjonalną Fiszkę wyposażoną w trucki i kółka. Jeśli chcielibyście wracać na niej do domu, koniecznie pamiętajcie o zabraniu kasków :)

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 789... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 250zł
Kategoria: Imprezy i wydarzenia
Typ oferty: Imprezy dla dzieci
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 257

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.