Udzielę lekcji gry na gitarze

Data dodania: 05 październik 2016Ogłoszenie: 30516
Udzielę lekcji gry na gitarze
  • Udzielę lekcji gry na gitarze - zdjęcia

Cześć!
Jestem Mateusz. Jestem nauczycielem gry na gitarze - prowadzę kursy dla początkujących oraz zaawansowanych. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) - bardzo proszę o telefon. : )

Wspólnie zadecydujemy w jaki sposób będę mógł Ci pomóc. Przede wszystkim przedyskutujemy jakie oczekiwania masz wobec nauczyciela muzyki - dzięki temu nasza przyszła współpraca będzie o wiele łatwiejsza.

Mój numer telefonu: +48 784 450 480
Dodatkowe informacje znajdują się na mojej stronie: www.mateuszczechowicz.pl


Moje doświadczenie:
Gitarzysta od 10 lat, w tym:
* 8 lat doświadczenia w graniu w zespołach
* 6 lat doświadczenia scenicznego
* 5 lata doświadczenia pedagogicznego (zarówno jako prywatny nauczyciel, jak i nauczyciel grup gitarowych na obozach rockowych)


Chociaż nie mieszkam w Warszawie, i tak możesz skorzystać z mojej oferty. Najczęściej proponuję spotkania w systemie co 2-4 tygodnie. Dzięki temu oboje unikamy problemu dojazdów. Poza tym korepetycji udzielam także poprzez Skype.

Nauczę Cię gry na gitarze akustycznej, klasycznej oraz elektrycznej.
Posiadam spore doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania – od dzieci, które pierwszy raz w życiu mają kontakt z instrumentem, poprzez nastolatków aż do doświadczonych 30-50 letnich gitarzystów. Pomagam też "ruszyć dalej" muzykom , odnoszą wrażenie, że przestali się rozwijać i nie wiedzą jak mogą to naprawić. Prócz tego pomagam zespołom muzycznym i prowadzę niewielkie grupy gitarowe.

Poruszam się przede wszystkim wśród gatunków rock / blues / metal / funky / jazz / elektronika oraz ich pochodnych.

W trakcie zajęć skupimy się przede wszystkim na:
• zrozumieniu zasad muzyki, które później uczniowie starają się zastosować podczas gry
• rozwijaniu rytmiki gry
• rozwoju ogólnej muzykalności oraz wypracowywaniu własnego, unikalnego stylu gry
• poprawie sprawności dłoni oraz techniki gry, a co za tym idzie - eliminacji złych nawyków, które mogą pogarszać brzmienie
• nauce gry w zespole – tworzeniu utworów, improwizacji, zarządzaniu sprawami zespołu


Zajęcia ze mną to przede wszystkim praktyka - będziesz dużo grać. Na wstępie udoskonalimy narzędzia, jakimi są sprawne dłonie oraz uzupełnimy Twoją wiedzę na temat zasad muzyki. Następnie zaczniemy tworzyć muzykę : ) Będę czuwać nad Twoimi postępami oraz ogólnym rozwojem.


Moi podopieczni mówią, że dobrze tłumaczę, jestem cierpliwy i potrafię zauważać błędy, które pomagam skutecznie eliminować. Ze swojej strony dodam jedynie, że kocham swoją pracę, dlatego z całych sił staram się wykonywać ją jak najlepiej.


Zwróciłem uwagę na to, że gdy lekcje odbywają się w niewielkich grupach, stają się efektywniejsze niż w przypadku indywidualnych zajęć. Uczniowie przyswajają wtedy wiedzę o wiele szybciej i lepiej. Dlatego najczęściej po kilku lekcjach sugeruję zajęcia w parach. To wyśmienita okazja dla uczniów, by poznać innych muzyków, a z czasem poprawić swoją improwizację, mieć większą motywację do tworzenia autorskiego materiału czy znaleźć osoby chętne do założenia zespołu. : ) W skrócie - w ten sposób zwiększysz swoje szanse na efektywniejsze wykorzystanie potencjału!
W przypadku takich zajęć ustalimy niższą stawkę.


Każda osoba jest mile widziana na moich zajęciach! Nie jest istotne, czy planujesz wydać w przyszłości swoją płytę, czy zagrać przy ognisku wśród przyjaciół - chętnie pomogę Ci w każdym przypadku.


Kontakt:
Mateusz Czechowicz
+48 784 450 480
Do usłyszenia!


PS Pomagam również w sprawach pilnych i jednorazowych: w przyswajaniu konkretnego materiału, przygotowaniu do przesłuchań itp.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: +48... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.