Twoje małe ranczo !!

Dodane Piątek, 28 Stycznia 2022, 8:50:42, ID ogłoszenia: 125855
525000 zł
tel. 7200... Pokaż
  • Kategoria: Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 31

Opis ogłoszenia

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, umiejscowionego w Ostrowitem, w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.

Nieruchomość mieści się na dużej i w większości solidnie ogrodzonej działce o powierzchni 7400 m2.

Dom znajduje się w stanie surowym, zamkniętym, z wstawionymi oknami oraz drzwiami. Na dachu nowa blachodachówka. Łączna powierzchnia to 140 m2.

Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:
Parter: wiatrołap, kotłownia, salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie mogące służyć jako gabinet bądź pokój sypialniany oraz toaleta.
Piętro: trzy pokoje sypialniane (największy z garderobą), duża i obszerna łazienka oraz korytarz.

Nieruchomość w niewielkiej tylko części podpiwniczona, w kotłowni ogrzewanie przygotowane pod piec na pellet.

W budynku rozprowadzono już w całości elektrykę wraz z nowiutką centralką, są wstawione piony sanitarne w łazienkach i kuchni. Na dachu nowe rynny spustowe. Zrobione kominy.

Dodatkowo na działce znajdziemy dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 70 m2, plus duża i zadaszona wiata na opał, sprzęt rolniczy, ogrodowy lub wszelkiego rodzaju szpargały potrzebne na wsi.

Bardzo dużym atutem jest sporej wielkości działka, która ma możliwość podziału na mniejsze, co w związku z tym oznacza możliwość np. budowy kolejnego domu.

Na posesji znajduje się niewielki stawik rybny, z stałym dostępem wody, pogłębiony przez obecnych właścicieli. Jest miejsce na hodowlę drobiu, własny ogródek, duży kojec dla psa, frajdę będą miały też dzieci, gdyż jest miejsce na duży plac zabaw.

Dla potencjalnych chętnych ciekawe widoki np. na prowadzenie stadniny koni.

Miejscowość Ostrowite to duża i bardzo zadbana wieś z własnym kościołem, szkołą podstawową, dwoma sklepami spożywczymi, oddalona o około 8 km od centrum Chojnic. Bardzo blisko piękne jezioro- zaledwie 1,5 km od posesji oraz liczne ścieżki pieszo- rowerowe.

Nieruchomość z dużym potencjałem, sielski klimat panujący wokół bije spokojem oraz daje poczucia stworzenia własnej enklawy z daleka od miasta !!

Zadzwoń i umów się na prezentację !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2108-0163

Warszawa Mazowieckie