TRIKI Nauki - bezpłatne zajęcia dla dzieci

Data dodania: 04 wrzesień 2017Ogłoszenie: 56681
TRIKI Nauki - bezpłatne zajęcia dla dzieci
  • TRIKI Nauki - bezpłatne zajęcia dla dzieci - zdjęcia

Każdy rodzic chce, żeby jego dziecko dobrze radziło sobie w szkole, a po jej ukończeniu w życiu. Jakie są korzenie sukcesu? Czy dziecko w pełni rozwija swój potencjał w szkole? Jak my rodzice, możemy pomóc naszym dzieciom?

5 Filarów Sukcesu w Szkole:
• Pewność siebie
• Sztuka uczenia się
• Ciekawość świata
• Biegłe czytanie
• Matematyczne myślenie

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe w ramach Dni Otwartych, na których wspólnie odkryjemy TRIKI efektywnej nauki i inspirującej zabawy. Dzieci będą mogły poznać trenerów i zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia, a Państwu zaprezentujemy programy kursów oraz metody, którymi pracujemy.

Harmonogram spotkań i możliwość zapisu online, dostępne na naszej stronie www.erudikon.pl. Dla wspólnej wygody prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca w grupie.

Centrum Edukacji MIGDAŁOWA, to wyjątkowe miejsce na Ursynowie, w którym nauka staje się ciekawą i inspirującą przygodą, ćwiczenia szybkiego czytania, umiejętności matematycznych, technik pamięciowych, piktogramów, map myśli i żonglowania zmieniają się w świetną zabawę, zaś eksperymenty z fizyki i chemii dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Nasze programy: Mały Odkrywca, Mądre Dziecko, Uczeń z Charakterem, Mistrzowie Matematyki, Karuzela Eksperymentów, kształtują prawidłowe nawyki uczenia się i są dostosowane do wieku uczestników (dla dzieci od 3 lat).

Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem sieci Akademii Nauki (rok założenia 1998), która jest prekursorem propagowania szybkiego czytania i metod efektywnej nauki w Polsce.

Zapraszamy :)

Cena za darmo
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 203

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.