TESTOWANIE GIER Z J臉ZYKIEM NIEMIECKIM

Data dodania: 16 lipiec 2019 Og艂oszenie: 93546
za darmo
Tel. ... Poka偶
  • Kategoria: Dam prac臋
  • Typ oferty: Pozosta艂e
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wy艣wietle艅: 24

Opis og艂oszenia

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy kandydat贸w na stanowisko GRACZA z j臋zykiem NIEMIECKIM
Warszawa
oko艂o 6000 / 6500 PLN brutto
Nie wymagamy do艣wiadczenia!
GWARANTUJEMY SZKOLENIA

Zadania:
Sprawdzanie gier NIEMIECKO-J臉ZYCZNYCH.
t艂umaczenie, sprawdzanie i weryfikacja b艂臋d贸w w grach: sprawdzanie pisowni, gramatyki oraz zda艅 wypowiadanych przez graczy
sta艂y kontakt z dzia艂em technicznym

Oczekiwania:

znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego na poziomie C1
znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego min B2

CV prosimy przes艂a膰 na jobs@personnelandmedia.com
W tytule prosimy napisa膰 鈥濭RACZ 鈥 NIEMIECKI鈥
Zastrzegamy sobie mo偶liwo艣膰 odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Je偶eli chcecie Pa艅stwo, by wasze dane by艂y wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji tego oraz przysz艂ych proces贸w rekrutacji聽 w zwi膮zku z rozpocz臋ciem obowi膮zywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporz膮dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os贸b fizycznych w zwi膮zku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep艂ywu takich danych. Wyra偶am zgod臋 na udost臋pnienie moich danych osobowych podmiotom wsp贸艂pracuj膮cym w celu realizacji proces贸w rekrutacyjnych, r贸wnie偶 po zako艅czeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wgl膮du do w艂asnych danych osobowych. Powy偶sze dane podaj臋 dobrowolnie鈥

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SI臉 Z NASZYMI OFERTAMI PRACY NA www.personnelandmedia.com

Warszawa Mokot贸w Mazowieckie