Teamleader .NET / leader / team / .NET

Data dodania: 14 wrzesień 2017Ogłoszenie: 57331

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje super zadania:
* Zarządzanie pracą zespołu programistów, wsparcie w zakresie programowania i projektowania w zakresie:
* rozwoju oprogramowaniu w środowisku .NET
* integracji rozwiązań różnych firm z wykorzystaniem dostępnych API
* bieżącej obsługi kodu,naprawy usterek oraz tworzenia nowych funkcji programu
* edytowania automatycznego instalatora oprogramowania
* aktualizacji dokumentacji technicznej
* Komunikacja z Projekt Managerami odpowiedzialnymi za dany projekt
* Kontakt z klientami w zakresie realizowanych projektów
* Wsparcie w procesie rekrutacji nowych programistów i budowania zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
* Wykształcenie wyższe (tytuł magistra , inżyniera , studenci ostatnich lat ) na kierunku informatyka lub pokrewne
* Doświadczenie w komercyjnych projektach programistycznych C# .NET-przynajmniej 5 lat
* Przynajmniej roczne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem programistów
* Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
* Znajomość wzorców projektowych oraz zasad Clean code
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w zespole międzynarodowym)
* efektywnej komunikacji
* Samodzielność oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii,związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP

Dodatkowe atuty:
* Doświadczenie w tworzenie aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM
* Znajomość zagadnień programowania wielowątkowego
* Doświadczenie w pracy z bazami danych Microsoft SQL Server
* Doświadczenie w tworzenie instalatorów aplikacji
* Praktyczne doświadczenie w Test Driven Development
* Praktyczne doświadczenie w projektowaniu architektury rozwiązań webowych lub desktopowych

Proponujemy:
* Opieka medyczna
* Karta Multisport
* Dobre warunki pracy;
* Przyjazną atmosferę;
* Pracę nad innowacyjnymi projektami.

Nr ref: ref9722167659
W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o załączenie CV wraz z numerem referencyjnym (e-mail: praca1@teamquest.pl).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż