Szukam Pomocy

Data dodania: 20 listopad 2017Ogłoszenie: 61540
Szukam Pomocy
 • Szukam Pomocy - zdjęcia
 • Szukam Pomocy zdjecie 2
 • Szukam Pomocy - zdjecie 3
 • Szukam Pomocy zdjecie 4
 • Szukam Pomocy zdjecie 5
 • Szukam Pomocy zdjecie 6
 • Szukam Pomocy zdjecie 7
 • Szukam Pomocy zdjecie 8

28 ... w ciąży (5 tydzień)mam ciężką sytuacje finansową i mieszkalną.Bardzo potrzebuje pomocy ..były narzeczony mnie porzucił kiedy dowiedział się o mojej ciąży/ stwierdził ,że nie jest na to ... tego nie potrafię zrozumieć . I proszę mnie nie oceniać bo pozory mylą .Bądzcie wyrozumiali tylko o to proszę..Dosłownie za niedługo mogę nie mieć gdzie mieszkać i nie mam pojęcia co zrobić?Nie chce trafić do domu samotnej matki ..Czy ktoś mnie przygarnie do siebie i się mną zaopiekuje?W zamian mogę zaoferować pomoc w zajmowaniu się mieszkaniem lub domem.
Na nic więcej mnie nie stać.
Proszę tylko o same konkrety bo pisanie w nieskończoność jest męcząca a ja naprawdę mam już mało czasu.
I bardzo proszę nie piszcie do mnie o usunięciu czy coś w tym rodzaju bo nigdy tego nie zrobię.I nie składajcie mi niemoralnych propozycji .Bądzmy ludźmi !
Mam nadzieje że znajdzie się osoba z dobrym sercem .Choć chyba tracę wiarę ..
Wbrew pozorom jestem cholerną optymistką, cieszącą się życiem. Mam gdzieś opinie innych, żyję własnym życiem, robię to, co mi się podoba a nie to, co mogłoby spodobać się innym, nie oglądam się za siebie. Jednak jak każdy normalny człowiek kocham, tęsknie, czasami płaczę. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Pozwól mi usiąść i się wypłakać. Jestem silna, ale potrzebuję czasem odpuścić. Ten kraj do mnie nie przemawia. Ci ludzie, cholera dlaczego nie potrafią cieszyć się życiem, żyć w zgodzie z innymi. Nie mówię, że jestem idealna, lecz inaczej postrzegam życie. Lepiej? Tak z pewnością. Nie jestem hipokrytką nietolerującą wszystkiego, co nowe, oryginalne. Czasem mam ochotę krzyknąć ‘ ludzie ogarnijcie się. Zastanówcie nad tym, co robicie’, lecz wiem, że i to zostałoby skrytykowane. A mówią, że jesteśmy wolni .Zostałam porzucona więc może mam szanse aby ktoś mnie jeszcze pokochał :) Cenie u ludzi szczerość :-DI proszę o wyrozumiałość

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 691... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Matrymonialne
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 1011

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.