„Swój mały raj na wsi”

Data dodania: 22 maj 2018Ogłoszenie: 72598
„Swój mały raj na wsi”
  • „Swój mały raj na wsi” - zdjęcia
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 2
  • „Swój mały raj na wsi” - zdjecie 3
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 4
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 5
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 6
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 7
  • „Swój mały raj na wsi” zdjecie 8

Zaledwie 20 min od Gdańska, w przepięknej kaszubskiej zieleni – przy głównej drodze łączącej Gdańsk ze Starogardem Gdańskim leży miejscowość Kleszczewo. To niewielka Kaszubska miejscowość położona nad rzeczką Kłodawa kryje w sobie dużo urokliwych zakątków, jak między innymi restaurację połączoną z hodowlą ekologicznego pstrąga, oraz ukrytymi w zieleni wiejskimi domkami, które są oazą spokoju i ucieczką dla wielu, od gwaru i hałasu trójmiejskiej aglomeracji.W tym miejscu znajduje się doskonale uszyty na miarę jednorodzinny domek parterowy, który dedykowany jest dla trzy i czteroosobowej rodziny.

Precyzja wykonania, materiały użyte do jego budowy, jak i jakość wykończenia – wskazują na wielkie zaangażowanie właścicieli w stworzenie swojego azylu.

Domek został zbudowany na jednym poziomie – parterowy, niepodpiwniczony. Prostą bryłę urozmaicał od strony ogrodu zadaszony taras, na który prowadzą duże okna balkonowe. Wysunięte wejście posiada zadaszenie, które tworzy tzw. ganek wyjściowy z ładnie zaaranżowanymi bocznymi schodami. Budynek pokryty jest cztero spadowym dachem o nachyleniu połaci 30°.Wystrój domu podkreślony jest ciepłą kolorystyką elementów wykończenia, zarówno dachu jak i elewacji. Bryła domu nawiązuje do tradycyjnej architektury, jest dostosowana do krajobrazu otwartego i odpowiada wymogom adaptacji do otaczających zabudowy na terenie miejscowości.Powierzchnia zabudowy wynosi 150 metrów kwadratowych, w domu mamy cztery izby mieszkalne + kuchnia. Ściany wykonane są z materiału świetnie izolującego pod nazwą porotherm – nieruchomość otoczona jest pięknie zaaranżowaną i ukształtowaną zielenią, ogrodzona, z bramami wjazdowymi.

Dom ogrzewany jest na dwa sposoby: instalacja kominkowa i instalacja gazowa. Gaz propan butan gromadzony jest w butli podziemnej.

Powierzchnia działki, na której zbudowano dom wynosi 1000 m/kw. Jednym z elementów odróżniających ten dom od pozostałych, jest świetnie zorganizowana sauna Fińska która łączy się bezpośrednio z pokojem kąpielowym.

Jeżeli myślisz o budowie, bądź o zakupie swojego małego raju, to warto zapoznać się z domkiem, który państwu przedstawiamy.Zapraszamy na prezentację!!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 776 )

Cena 490000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 106

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.