sukam dom dla kotke

Data dodania: 26 listopad 2016Ogłoszenie: 34750
sukam dom dla kotke
  • sukam dom dla kotke - zdjęcia
  • sukam dom dla kotke zdjecie 2
  • sukam dom dla kotke - zdjecie 3
  • sukam dom dla kotke zdjecie 4
  • sukam dom dla kotke zdjecie 5
  • sukam dom dla kotke zdjecie 6

szukam dom dla ślicznej czarnej koteczke z zielonymi oczami.Poszukuję dla jej bezpiecznego miejsca, gdzie będzie kochana na zawsze, domu, w którym dostanie dużo miłości i ciepła.Niestety ze względu na sprawy osobiste nie mogę jej dłużej zatrzymać.
Masji - niewielka, bardzo kochana, przepiękna Koteczka w wieku 16 miesięcy. Kicia trafiła do mnie jako bardzo maleńkie kociątko.Miałam uszkodzone oko. Pierwsze tygodnie jej życia nie były łatwe, teraz jest są zdrowa, o pięknym futrze,karmiona najlepszym mięsem, kontaktowa, towarzyska , bawi się, jest wesoła, radosna,a inteligencja i spryt są wyjątkowe.
Myślę, że kotka byłaby fajnym kompanem do zabawy również dla innego kociaka.Ma dwie ulubione piłeczki (bawi się nimi już od dłuższego czasu i jeszcze się jej nie znudziły).Lubie bawic sie w chowanki.
Będzie potrzebować uwagi i opieki ze strony nowych właścicieli! Na pewno nie będzie siedzieć w kąciku tylko będzie uwielbiać zabawy z piłeczką, na drapaku, będzie biegać, turlać się, skakać,są z charakterkiem ale jest bardzo mądra!
Bardzo lubi się przytulać i mieć kontakt z ludźmi( Uwielbiaje człowieka,zachowuje sie jak male dziecko i jest wrazliwa.)Potrafię przebywać sama w domu. Lubię się wtulić i spać na lyszky. Bardzo lubię bawić i toleruje psa .Do tej pory była domowy kotom ale wychodzilam na spacery.
Kotka ma za sobą szczepienia, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana,wysterylizowana., w 100% zsocjalizowana, przeszła badania genetyczne i kliniczne . Wszystkie odrobaczenia i wizyty u weterynarza zapisane są w książeczce zdrowia.Kotka bardzo ładnie korzysta z kuwety.Są czyściutka i grzeczna.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 888... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Zwierzęta
Typ oferty: Koty
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 469

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.