Studia podyplomowe z wyceny nieruchomości

Data dodania: 13 wrzesień 2017Ogłoszenie: 57264
Studia podyplomowe z wyceny nieruchomości
  • Studia podyplomowe z wyceny nieruchomości - zdjęcia

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe w zakresie Wyceny Nieruchomości. Rozpoczęcie nowej edycji studiów od 14 października 2017 roku. W trosce o osoby pracujące oraz osoby spoza Warszawy, zajęcia stacjonarne odbywają się w weekendy (sobota-niedziela), średnio raz w miesiącu.
Studia realizowane są w wymiarze 286 godzin obejmujących minimum programowe rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014r. i stanowią etap przygotowania teoretycznego niezbędnego do zdobywania uprawnień zawodowych rzeczoznawcy majątkowego, kolejnym etapem są praktyki zawodowe.
Uczestnikami studiów mogą być osoby z wyższym wykształceniem (licencjackim, inżynierskim, magisterskim), które chcą w przyszłości profesjonalnie wykonywać zawód rzeczoznawcy majątkowego.
Studia pozwalają na zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości różnymi metodami i podejściami oraz z zakresu regulacji prawnych, podstaw budownictwa, gospodarki nieruchomościami. Absolwenci studiów zostają teoretycznie przygotowani do wyceny każdego rodzaju nieruchomości zgodnie ze standardami obowiązującymi rzeczoznawców majątkowych.
Koszt studiów wynosi 3190 zł + 100 zł wpisowe (istnieje możliwość płatności w ratach).

Proszę o kontakt: 660-460-398.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 660... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 3190zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Szkolenia
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 141

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.