Stół, świerk postarzany, metalowe podstawy, nr kat. 447.

Data dodania: 16 styczeń 2019 Ogłoszenie: 83427
1900zł
Tel. 663... Pokaż
  • Kategoria: Różne
  • Typ oferty: Dom - ogród
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 789

Opis ogłoszenia

Mamy do zaoferowania stół, którego blat wykonany jest z drewna świerkowego, postarzanego i opalanego. Blat zabezpieczony olejem naturalnym. Podstawy stołu wykonane są z profilu stalowego, malowanego czarnym matem. Połączenie drewna świerkowego i stali pozwala naszemu stołowi nadać niepowtarzalnego charakteru wnętrzom zaprojektowanym w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, a ciemna kolorystyka sprawi, że nasz stół będzie się wyróżniał w pomieszczeniach nasłonecznionych, lub o wysokim natężeniu światła.
Wymiary stołu: 160x80cm, grubość blatu 6,5 cm. Całkowita wysokość stołu: 77 cm.
Podstawy wykonane z profilu stalowego 40x20mm, malowane czarnym matem.

W oparciu o konstrukcje stołu został zaprojektowany zestaw ogrodowy, składający się ze stołu i dwóch ławek, z oparciem, lub bez oparcia. Dodatkowo zabezpieczony na warunki zewnętrzne. Zarówno stół, jak i zestaw jest dostępny w rozmiarach standardowych, jak i na indywidualne zamówienie. Numer katalogowy zestawu: 446.

FHU Łaciak zajmuje się produkcją nowoczesnych mebli w stylu industrialnym.
Połączenie drewna i stali sprawia, że nasze produkty nadadzą niepowtarzalny charakter wnętrzom w stylu zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym.
Oryginalna faktura drewna oraz ręczna produkcja powoduje, iż każdy wykonany przez nas mebel jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, a rodzinna atmosfera panująca w naszej firmie sprawia, że nasze produkty wykonywane są ze szczególną starannością.
FHU Łaciak wykonuje meble w rozmiarach standardowych, jak i zamówienia indywidualne, w zależności od potrzeb klienta.
W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i sklepu internetowego dostępnego pod adresem: www.meble-loftowe.com.pl
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: +48 663 954 999, +48 663 952 999.
FHU Łaciak – tradycja i nowoczesność.

Warszawa Mokotów Mazowieckie