Staż i praktyki dla studentów i absolwentów psychologii

Data dodania: 26 wrzesień 2019 Ogłoszenie: 98353
za darmo
Tel. 733... Pokaż
  • Kategoria: Nauka
  • Typ oferty: Szkolenia
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 330

Opis ogłoszenia

Opis oferty:
Dla kogo:
Staż jest skierowany do absolwentów i studentów psychologii, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.

Cel praktyk:
Zdobycie doświadczenia z zakresu działań psychologicznych prowadzonych grupowo i indywidualnie dla podopiecznych Fundacji pod okiem doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Zapoznanie się ze specyfiką pracy organizacji pozarządowej itp.

Na program praktyk składa się:

– udział w projektach prowadzonych przez Fundację
(grupy wsparcia, aktywizacja społeczna, psychoedukacja, profilaktyka, poradnictwo)
– regularne spotkania z opiekunem grupy stażowej przygotowujące do podjęcia samodzielnych działań, uwzględniających gotowość i profil danej osoby (np. konsultacje indywidualne, prowadzenie warsztatu umiejętności psychologicznych, realizacja form wsparcia w istniejących grupach)
– treningi rozwijające warsztat pracy psychologa praktyka – superwizje grupowe – praca w grupach roboczych nad wspólnym projektem dedykowanym danej grupie, przeprowadzenie wybranej formy działań i omówienie – tworzenie sprawozdań i konsultowanie ich z opiekunem stażu oraz superwizorem
– praca własna – przygotowanie i poprowadzenie warsztatów dla seniorów, dzieci i młodzieży oraz inne działania w formie pracy własnej.
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 733 563 311 lub mailowo twojpsycholog2@gmail.com

Warszawa Mokotów Mazowieckie