Sprzedawca w sklepie eletroniczno-motoryzacyjnym - Łomianki

Data dodania: 29 kwiecień 2016Ogłoszenie: 19209

Firma Capital Work sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Sprzedawca w sklepie elektroniczno-motoryzacyjnym (z orzeczeniem o niepełnosprawności).

Miejsce pracy: Łomianki

Wymagania:

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

• dobra organizacja pracy

• dyspozycyjność, zaangażowanie

• wysokie zdolności komunikacyjne

• znajomość branży motoryzacyjnej i elektroniki samochodowej mile widziana

• umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych mile widziana

Zakres obowiązków:

• bezpośrednia sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym

• realizacja zamówień internetowych – przygotowywanie i wysyłanie paczek

• telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów

• udzielanie wsparcia technicznego klientom

• telefonowanie do potencjalnych klientów w celu rozpoczęcia współpracy

Oferujemy:

• umowę o pracę

• terminowe wypłaty wynagrodzeń

• pracę w miłej atmosferze, z aktywnym, twórczym zespołem

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony, mile widziane zdjęcie) na adres e-mail rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 22 ... Pokaż