Sprzedam superkomfortowy dom stylowy w Beskidzie Niskim

Data dodania: 19 sierpień 2019 Ogłoszenie: 96150
880000zł
Tel. +48... Pokaż
  • Kategoria: Domy
  • Typ oferty: Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 104

Opis ogłoszenia

Sprzedam całkowicie odrestaurowany stylowy dom o konstrukcji drewniano-murowanej (bale drewniane i cegła) po świeżo ukończonym kapitalnym remoncie i rozbudowie w uzdrowisku w Beskidzie Niskim. Działka 6 arów.
Standard i infrastruktura nieruchomości zaawansowane :
- ogrzewanie centralne grawitacyjno-pompowe (zbiór grzejników-nadmiarowo, ale z pełną regulacją, w części pomieszczeń dodatkowo ogrzewanie podłogowe-ok. 10 pętli), ultranowoczesne gazowe i alternatywnie na paliwo stałe (drewno) + kominek + piec kuchenny stylowy na drewno
- klimatyzacja centralna wielopunktowa na piętrze, skutkuje także na parterze, zresztą - drewniana część domu fantastycznie stabilizuje temperatury
- metraż mieszkalny.ok 200 m2 (do podatku 175 m2 - jest kilka skosów)
- parter :duży salon + oddzielnie dwa pokoje w amfiladzie + kuchnio-jadalnia w formule werandowej z bliźniaczymi wyjściami do ogrodu + korytarz wejściowy i ciąg komunikacyjny + łazienka z WC z oknem;
- piętro : trzy oddzielne pokoje( w tym "werandowy" przeszklony z trzech stron) + pokój-garderoba z zabudową szaf w ścianie-lustrzaną i oknem + jasna (dwa okna)łazienka z WC + składzik + mini pralnia.
parter łącznie ok.105-110 m2,piętro - pozostały metraż.
Remont "absolutny" i rozbudowa objęły wszystko poza konstrukcją głównych ścian i powierzchni dachu(został zakonserwowany + śniegołapy, nowe orynnowanie ): wszystkie podłogi, instalacje , okna są plastikowe z potrójnymi szybami (łącznie 2o w części domowej- w tym dwa pięciosegmentowe panoramiczne),rynny opaskowe i spustowe z krytym wyprowadzeniem wody opadowej z rynien i z powierzchni dziedzińca poza nieruchomość do rowu melioracyjnego, powłoki malarskie, cała stolarka w domu nowa, wyłącznie dębowa, w tym schody, wszystkie drzwi zewn. i wewnętrzne jedno i dwuskrzydłowe, stylowe, z szybkami przezroczystymi lub dwustronnie lustrzanymi , fazowanymi, z tzw. kryształowego szkła, zabudowy wewnętrzne (łącznie pięć ) w systemie drzwi przesuwnych lub łamanych, lustrzanych.
Ponadto: garaż ok.30m2 + kilka m2 pięterka na składzik, z oknem "domowym" (szyba podwójna) i drzwiami na pilota + w podziemiu domu kotłownia z zaawansowaną infrastrukturą dot. CO i ciepłej wody + głębsza piwnica 2.60x6,00x2,10 ze sklepieniem łukowym, kamienna, wykończona posadzką z glazury, tynkami,etc.
- zaopatrzenie w wodę :
1)ujęcie wodne z pobliskiej góry- woda za darmo, tylko za część odprowadzaną do kanalizacji miejskiej opłaty gminne
2) alternatywna kompletna instalacja zaopatrzenia w wodę z własnej studni głebinowej z hydroforem

Rozprowadzenie gorącej wody na zasadzie hotelowej - tzw. trzecia rura i zbiornik 270litrów.
Podstawowa kuchenna instalacja jest elektryczna, niezależnie od tradycyjnej kuchni na paliwo stałe z wyposażeniem w drzwiczki "kominkowe", przezroczyste, z piekarnikiem, etc..
Instalacja elektryczna trójfazowa, całkowicie nowa + nowe przyłącze.
Kostka ozdobna wokół domu i na dziedzińcu podjazdowym, ogrodzenie metalowe stylowe bez udziwnień, brama wjazdowa na pilota.
Założony i specjalistycznie bieżąco pielęgnowany ogród (drzewa, krzewy, kwiaty, trawniki), infrastruktura ogrodowa, w tym komunikacyjne ciągi i ogrodowy taras rekreacyjny z ozdobnej kostki, cała nowa infrastruktura elektryczna wokółdomowa i ogrodowa
Stylowa drewutnia, komórka na narzędzia ogrodnicze i komórka na worki z odpadami.
Dom ma w każdym pomieszczeniu 1-3 punktów odbioru sygnałów telewizji satelitarnej, naziemnej i internetowego.
Ogólnie: superkomfort, stworzony w stylu, z namysłem i bez skąpstwa. dom ma "duszę" niewątpliwie.
Widok ze wszystkich okien na zieleń i góry nieopodal. Do parku zdrojowego parę minut spacerkiem.
Po Krakowie i Warszawie miejscowość, jak wszystkie uzdrowiska w Polsce , to dziura, ale...piękna!
Ekologiczne produkty bez kłopotów dostępne w dobrych cenach u sąsiadów lub na ryneczku, wody zdrojowe - darmowe.
Ludzie pomocni i przyjaźni, jasne, że znajdą się też frustraci, chociaż rzadko. Ogólnie, ceny pracy i usług niskie, nieporównywalne do wielkich miast.
Nieruchomość mam zamiar przekazać wraz z pełnym wyposażeniem kuchni i obu łazienek oraz zabudowanych przestrzeni szaf, garderoby, składziku, pralni, etc.
Cena - 880 tys zł,
Szczegóły, zdjęcia,adres-ujawnię Osobie zainteresowanej tylko po korespondencji mailowej i kontakcie telefonicznym.
e-mail: b.a.j@tlen.pl
SMS na nr +48 698892071
zapraszam...

Warszawa Mokotów Mazowieckie