Specjalista ds. księgowości z orzeczeniem - Janki

Data dodania: 29 kwiecień 2016Ogłoszenie: 19213

Firma Capital Work, wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. księgowości. Miejsce pracy: Janki.

Wymagania:

aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość programów MS Office, a szczególnie MS Excel

Znajomość programów finansowo-księgowych

Dokładność, sumienność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Znajomość zasad księgowości w zakładzie ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków: m.in.

Samodzielne prowadzenie księgowości,

Sporządzanie sprawozdań finansowych

Przetwarzanie przychodzących faktur, w szczególności: weryfikacja, księgowanie, archiwizacja

Księgowanie płatności przychodzących oraz wyjaśnianie i uzgadnianie różnic

Przygotowanie i kontrola miesięcznych deklaracji VAT

Nadzór i zapewnianie płynności finansowej

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

terminowe wypłaty wynagrodzeń

miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres e-mail: rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 22 ... Pokaż