Sala szkoleniowa do wynajęcia Warszawa-Włochy

Data dodania: 04 czerwiec 2018Ogłoszenie: 73066
Sala szkoleniowa do wynajęcia Warszawa-Włochy
  • Sala szkoleniowa do wynajęcia Warszawa-Włochy - zdjęcia
  • Sala szkoleniowa do wynajęcia Warszawa-Włochy zdjecie 2

Zapraszamy do kameralnego centrum szkoleniowego mieszczącego się na warszawskich Włochach. Nasza sala szkoleniowa mieści się w siedzibie firmy, która na co dzień zajmuje się zaopatrzeniem gabinetów podologicznych.

Nowoczesne wyposażenie sali szkoleniowej pozwala na organizowanie w niej zarówno spotkań branżowych z zakresu urody i medycyny, jak i biznesowych dla aktywnych przedsiębiorców. Nasza sala to doskonałe miejsce na pokazy, wykłady, warsztaty, szkolenia. W okresie letnim dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania tarasu z ogródkiem na przerwę kawową i kameralne rozmowy.

Nasza sala szkoleniowa o powierzchni 35 m2 mieści się na parterze budynku i wyposażona jest w nagłośnienie, rzutnik multimedialny oraz rozsuwany ekran, gabloty szklane do ekspozycji produktów i niezależne stoły. Na wyposażeniu są także składane krzesła, a także profesjonalny fotel zabiegowy, fotel do masażu oraz krzesło zabiegowe. Sala jest klimatyzowana. Rozmiar sali pozwala na jej dowolną aranżację. W ustawieniu tzw. kinowym można zorganizować szkolenie do 40 osób.

Jeżeli zdecydujesz się na poczęstunek dla swoich gości, nasz zespół chętnie go przygotuje. Możesz też samodzielnie zadbać o przerwy kawowe.

Sala jest dostępna przez cały rok, także w weekendy. W okresie wiosenno-letnim istnieje możliwość wykorzystania tarasu i ogródka na potrzeby uczestników.

UWAGA! Promocyjna środa - 200 zł netto za 6-8 godz.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 604... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 200zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 198

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.