rozkoszna niunia

Data dodania: 19 marzec 2013Ogłoszenie: 298
rozkoszna niunia
  • rozkoszna niunia - zdjęcia
  • rozkoszna niunia zdjecie 2

jestem zadbaną, szczupłą dziewczyną o jędrnym ciałku i oferuję Ci spotkanie, na którym zrobię Ci na prawdę dobrze w bardzo miłej, naturalnej atmosferze. Gwarantuję dyskrecję i wyjątkowe doznania.

Preferuję seks klasyczny, oralny bez zabezpieczenia, 69, minetki, seks analny, masaże erotyczne, wspólna kąpiel i co sobie zapragniesz piss, fetysz, dominacja psychiczna, oczywiście w granicach jakiegoś małego rozsądku :)
Jestem bardzo wygimnastykowana i otwarta na propozycje.


Godzina przyjemności ze mną to 200zł/h,przedpłata 100zł a dla czego? dla tego bo piszą do mnie osoby nie poważne dzieci mężczyzni bez kaski itp już musiałam raz zmieniać mieszkanie przez takie osoby, numery telefonów, i dla tego już bez przedpłaty się nie spotykam więc jeśli oferta ci nie odpowiada nie pisz , proszę o kontakt Panów zdecydowanych (wyłącznie!) a nie jakiś gawędziarzy z milionem pytań. kontakt zemną tylko gadu-gadu 46711020 na e-mail nie odpisuje po wpłacie przedpłaty podaje swój adres prywatny i numer telefonu oraz rezerwuje czas na spotkanie lokum mam w centrum także oferuje pokazy na gg lub skype cena takiego pokazu to 80zł 1h wykonuje rozkazy analik fetysz zabaw wibratorem itd przelewy bankowe internetowe poprzez strone bluecash są to przelewy bez rejestracji na stronie i do 10minut mamy potwierdzenie wtedy błyskawicznie się bawimy na skype lub spotykamy się w realu.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Towarzyskie
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 7073

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.