Room Service – dobre jedzenie kiedy chcesz, tam gdzie chcesz

Data dodania: 14 kwiecień 2017Ogłoszenie: 48372
Room Service – dobre jedzenie kiedy chcesz, tam gdzie chcesz
  • Room Service – dobre jedzenie kiedy chcesz, tam gdzie chcesz - zdjęcia

Wśród szerokiej oferty restauracji z możliwością dostawy do klienta, trudno znaleźć miejsce niezawodne, oferujące szerokie menu sprawdzonych i smacznych potraw, na które możemy liczyć w każdej sytuacji. Room Service to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów chcących wypróbować najciekawsze warszawskie restauracje we własnym domu lub miejscu pracy.
Po wejściu na stronę internetową roomservice.pl ukazuje się nam przejrzysta i intuicyjna wyszukiwarka restauracji i dań, według rodzaju kuchni – do wyboru mamy zarówno tradycyjną kuchnię polską, włoską czy grecką jak również niszowe restauracje oferujące dania na przykład kuchni libańskiej, serbskiej lub kuchni Fusion. Menu Room Service nie pozwoli nikomu narzekać na nudę lub brak wyboru, a przy tym stwarza możliwość zamówienia także dobrego wina lub półmiska specjałów, prezentującego wybrane przysmaki danej restauracji.
Kontakt z restauracją zarówno za pośrednictwem portalu, jak i telefonu jest prosty i bezproblemowy, tak aby klient nie musiał martwić się, czy zdąży zjeść swój lunch przed firmowym zebraniem. „Naszym celem jest tworzenie serwisu wygodnego z profesjonalną i rzetelną obsługą - mówi Jacek Bartniczak z Room Service. „Nie obiecujemy klientom że czas realizacji zamówienia potrawa 15 do 30 minut jak to robią inni ale podajemy realny czas, nie dostarczamy fast foodów tylko dania, które wymagają właściwego procesu przygotowania. Nie dowozimy rowerami lub skuterami tylko autami bo doskonale wiemy, że aby dostarczyć dania ciepłe i w nienaruszonym stanie nie możemy robić tego byle jak”
Odpowiedzialne podejście do klienta i bogata oferta sprawdzonych restauracji cieszących się dobrą opinią to gwarancja zadowolenia z posiłku, a na tym przecież najbardziej zależy klientom. Korzystanie z usług Room Service wciąga – dowodem na to jest stale rosnące zainteresowanie i liczba polubień restauracji. Po zalogowaniu się klient uzyskuje jeszcze więcej opcji, takich jak dostęp do historii zamówień lub tworzenie listy ulubionych restauracji, aby w prosty sposób móc odtworzyć swoje poprzednie zamówienia. Na Room Service nie brakuje także promocji i wyjątkowych okazji, ale przede wszystkim – dobrego jedzenia, którym z przyjemnością możemy posilić się kiedy tylko chcemy.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 22 ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Obsługa imprez
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 248

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.