Robótkowanie - kreatywne warsztaty plastyczne

Data dodania: 13 październik 2019 Ogłoszenie: 99189
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Dla dzieci
  • Typ oferty: Pozostałe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 148

Opis ogłoszenia

Robótkowanie czyli kreatywne warsztaty plastyczno – techniczne, podczas których dziecko wykonuje ciekawe i niecodzienne prace plastyczne wykorzystując do tego niemal wszystko to, co znajdzie się „pod ręką“.
Robótkowanie ma na celu rozwijanie zainteresowań plastyczno – techniczne, usprawnie ręki, ćwiczenie koordynacji oko-ręka, ćwiczenie spostrzegawczości wzrokowej i uwagi, zaspokajanie potrzeby aktywności ruchowej i ekspresji plastycznej, a także pobudzanie zmysłów i rozwijanie wyobraźni.
Nasze zajęcia to nie tylko kartka, kredka, farby, klej i nożyczki, to także zabawy z masami bezkształtnymi oraz tworzywami łatwo przekształcalnymi i sypkimi jak masa solna, glina, masa papierowa, piasek, ziarna fasoli, grochu, ryżu, to również kamienie, kapsle, folia, kubki, talerzyki i masa innych rzeczy, z których można wyczarować coś wyjątkowego.
Podstawową formą aktywności na tych zajęciach jest samodzielna, twórcza praca, niejednokrotnie łączona z pracą w zespole. Przewidziana tematyka pozwala na pracę zgodną z indywidualnymi zdolnościami, wrażliwością, pomysłowością oraz własnym, dziecięcym widzeniem świata.

Prowadzi: Aleksandra Szlachetka
Wiek dzieci: 4- 8
Kiedy: środy, 16:30- 17:25
Cena za zajęcia: 35 zł
Zajęcia mają charakter stały i odbywają się cyklicznie
Zapisy: sztukaniepowtarzalna@gmail.com

Warszawa Mokotów Mazowieckie