Rekreacyjna działka na Kaszubach!!

Data dodania: 21 czerwiec 2019 Ogłoszenie: 91510
93000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 62

Opis ogłoszenia

Szukasz spokojnego miejsca, wśród przyrody i natury z bliskim dostępem do jeziora?Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną pomiędzy Gowidlinem, a Sulęczynem w miejscowości Bielawki.

W skład nieruchomości wchodzą trzy niezabudowane działki o łącznej powierzchni

1835 m2, umiejscowione nad samym Jeziorem Gowidlińskim, w gminie Sulęczyno, w województwie pomorskim.Tą malowniczą, małą miejscowość cechuje cisza, natura, jezioro i las,

a do plaży dzieli nas zaledwie 500m. Działka od północy i wschodu graniczy z lasem, cechuje to jej położenie oraz podkreśla, że natura dotyka nas ze wszystkich stron!Teren objęty jest MPZP, przeznaczony pod zabudowę rekreacji indywidualnej.

Teren suchy i równy, a idealny kształt prostokąta stwarza dogodne warunki do wybudowania domu typu letniskowy.Wypoczywaj wśród natury!!Od strony południowej ogrodzenie wykonane z siatki.

Dojazd do nieruchomości zapewnia nam droga gruntowa utwardzona ( 300m), dalej droga asfaltowa.Media:

energia elektryczna - w drodze, przy granicy działki,

woda – w drodze, przy granicy działki,

kanalizacja – w drodze, przy granicy działki,

linia telefoniczna - w drodze przy granicy działki.Kaszuby, Kaszuby, Kaszuby!!W niedalekiej odległości zabudowa domów, sklepy, a 3km od miejscowości znajduje się hotel Kiston z basenem i SPA.Jezioro Gowidlińskie – jezioro na pojezierzu Kaszubskim w powiecie kartuskim, z urozmaiconą linią brzegową.Chojnickie Biuro Nieruchomości zaprasza do kontaktu!!oferta: 143-2019

www.Chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie