Praktyczne, zawodowe szkolenia turystyczne

Data dodania: 06 wrzesień 2018 Ogłoszenie: 77127
za darmo
Tel. 727... Pokaż
  • Kategoria: Nauka
  • Typ oferty: Szkolenia
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 129

Opis ogłoszenia

Szukasz pracy w biurze podróży?
Studiujesz turystykę lub kierunki pokrewne i planujesz karierę w turystyce?
Chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku pracy?
Chcesz się przekwalifikować i rozpocząć pracę w branży turystycznej?

Zapraszamy na praktyczne szkolenia turystyczne- na start w turystyce, podczas których zdobędziesz wiedzę i realne umiejętności, niezbędne do pracy w branży turystycznej, a po szkoleniach będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy!
Uczestnicy poprzednich edycji szkoleń już pracują w turystyce!

Aktualnie prowadzimy nabór na szkolenia w terminach: wrzesień 2018 r.- styczeń 2019 r., szkolenia dostępne w grupie szkoleniowej lub w trybie indywidualnym.

Dostępne szkolenia turystyczne (opis poniżej):

-Kariera w turystyce
-Konsultant ds. turystyki
-Specjalista ds. turystyki
-Organizacja podróży służbowych

szczegółowe informacje i zapisy: https://www.travelcity.com.pl/szkolenia

Masz dodatkowe pytania? Zastanawiasz się, czy szkolenia są dla Ciebie? Zadzwoń/ napisz.

Dla osób niepełnosprawnych, osób bezrobotnych lub poszukujących pracy
istnieje możliwość dofinansowania szkolenia z Urzędu Pracy.

KARIERA W TURYSTYCE – szkolenie w formule mentoringu, na którym dowiesz się, jak funkcjonuje rynek usług turystycznych w Polsce, na czym polega nasza praca, poznasz różne możliwości pracy w turystyce, oceniasz swoje zasoby, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej i zaplanujesz realną ścieżkę kariery! Szkolenie dostępne jako szkolenie indywidualne (bezpośrednio, on-line).

KONSULTANT DS. TURYSTYKI – „wiedza w pigułce” to dwudniowe szkolenie, stanowiące fundament do dalszego rozwoju w turystyce, na którym poznasz najważniejsze kwestie związane w pracą w biurze podróży. Szkolenie dostępne w grupie szkoleniowej, oraz jako szkolenie indywidualne.

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI- to kompleksowe, rozszerzone szkolenie o dodatkowe materiały on-line, oraz o praktykowanie systemów rezerwacyjnych trzeciego dnia szkolenia. To 3 dni wiedzy merytorycznej,inspiracji, i zdobywania umiejętności praktycznych, z dodatkowymi modułami warsztatowymi. Szkolenie dostępne w grupie szkoleniowej, oraz jako szkolenie indywidualne. Nowość! 2+1: pierwsze dwa dni szkolenia w grupie szkoleniowej, trzeci dzień szkolenia w trybie indywidualnym do ustalenia.

ORGANIZACJA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH - na szkoleniu dowiesz się, jak funkcjonuje rynek sektora MICE & Incentive, na co zwrócić uwagę przy planowaniu podróży służbowych i evnetów, i jak sobie radzić w sytuacjach awaryjnych. Szkolenie dostępne w grupie szkoleniowej, oraz jako szkolenie indywidualne.

Warszawa Mokotów Mazowieckie