Pracownik Prefabrykat贸w

Data dodania: 08 listopad 2018 Og艂oszenie: 80056
za darmo
Tel. 510... Poka偶
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granic膮
  • Wymiar: Pe艂ny etat
  • Lokalizacja: Otwock
  • Wy艣wietle艅: 83

Opis og艂oszenia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, kt贸ra od 10 lat realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii, poszukuje pracownik贸w.

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA FABRYKI PREFABRYKAT脫W/ ZBROJARZA Z UMIEJ臉TNO艢CI膭 SPAWANIA

Praca od zaraz w Belgii, miejscowo艣膰 Sint Truiden

Opis stanowiska:
- praca w fabryce produkuj膮cej prefabrykaty
- spawanie zbroje艅 ( uprawnienia nie s膮 wymagane )
- drobne prace sterowane komputerowo ( Maszyna CNC)
- 10-11 h dziennie, 17-19 Euro/h
- praca jako podwykonawca na w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

Wymagania:
- umiej臋tno艣膰 spawania zbroje艅 (uprawnienia nie s膮 wymagane)
- znajomo艣膰 j臋zyka angielski lub niemiecki pozwalaj膮ca zrozumie膰 polecenia
- mile widziana umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego

Wi臋cej informacji pod numerem telefonu: 510 926184
Wyra偶aj膮c zgod臋 na wzi臋cie udzia艂u procesie rekrutacji, nale偶y pami臋ta膰 o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Podwykonawco pami臋taj!
Buduj razem firm膮 budowlan膮 Regess, kt贸ra posiada w艂asny kapita艂 i zabezpieczenia maj膮tkowe. Oznacza to, 偶e otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezale偶nie od tego, kiedy inwestor wyp艂aci nam transze

Warszawa Mokot贸w Mazowieckie