Pracownik gospodarczy - Warszawa - Ursynów

Data dodania: 18 czerwiec 2018Ogłoszenie: 73656
  • Pracownik gospodarczy - Warszawa - Ursynów  - zdjęcia

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:

Pracownik gospodarczy z orzeczeniem

Ursynów

Obowiązki

• dbanie o czystość na parkingu i placu zakładowym,
• drobne prace magazynowe,
• koszenie trawy,
• grabienie liści,
• odśnieżanie terenu firmy za pomocą maszyny odśnieżającej,
• drobne prace porządkowe, konserwatorskie, naprawcze.

Wymagania

• zaangażowanie, dokładność, rzetelność,
• zdolności manualne, techniczne,
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• terminowe wypłaty wynagrodzeń,
• pracę w miłej atmosferze.

Informujemy, że Administratorem danych jest Capital Work Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 28A/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Capital Work Sp. z o.o.

ul. Piękna 28 A lok. 5, 00-547 Warszawa

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8510

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Praca fizyczna
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 44

Najczęściej oglądane:

ogłoszenia lokalne warszawa