Pracownik gospodarczy - Nadarzyn

Data dodania: 14 marzec 2017Ogłoszenie: 43967

Miejsce pracy: Nadarzyn

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Pracownik gospodarczy.

Wymagania:
aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:
porządki na magazynie ina terenie zewnętrznym, pomoc w pracach magazynowych, inne prace gospodarcze.

Oferujemy:
umowę o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzeń, stabilną pracę w miłej atmosferze, zwrot kosztów dojazdu.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż