Pracownik biurowy (obsługa mailowa i telefoniczna) Warszawa

Data dodania: 05 luty 2019 Ogłoszenie: 84384
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Pozostałe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 67

Opis ogłoszenia

Pracownik biurowy (obsługa mailowa i telefoniczna) Warszawa
Wymagania : Francuski i Angielski
Praca Warszawa – Mokotów
Wynagrodzenie: 5500 – 5700 PLN brutto

Telefonicznie i mailowe wsparcie francusko-języcznych klientów (firma z obszaru usług informatycznych); modyfikowanie, uaktualnianie zgłoszeń w systemie 80%, połączenia przychodzące 20%.

Praca w godzinach 6:30 – 22:30 (elastyczne godziny ) brak nadgodzin

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Gwarantujemy szkolenia w języku francuskim
Umowę o pracę
Benefity i system motywacyjny, kursy, kartę MultisportuZapraszamy do kontaktu na jobs@personnelandmedia.com -w tytule Francuski – Warszawa


Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Warszawa Mokotów Mazowieckie