Prace Dyplomowe Omega

Data dodania: 15 maj 2018 Ogłoszenie: 72184
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Nauka
  • Typ oferty: Pisanie prac
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 113

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie :)
Oferuję swoją pomoc w pisaniu prac z dziedzin humanistycznych, przede wszystkim z pedagogiki, administracji, prawa, nauk o bezpieczeństwie, europeistyki, zarządzania, etc.
Moim atutem jest wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, na swoim koncie mam już ponad 100 prac.
Do swoich zleceń podchodzę rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością. Prace piszę specjalnie na zamówienie, nie bazuję na tzw. gotowcach, nie akceptuję zasady „kopiuj-wklej”, każdą pracę sprawdzam dla pewności zlecającego w systemie antyplagiatowym.
Współpracuję wyłącznie mailowo, ale jestem dostępna dla Państwa praktycznie cały czas, na bieżąco odpowiadam na wiadomości mailowe. Zapewniam pełną anonimowość i dyskrecję.
Pobieram zaliczki na poczet pisania pracy, więcej szczegółów na ten temat przedstawię w korespondencji.
Praca jest pisana zgodnie z życzeniem zlecającego. Wszelkie ewentualne poprawki w pracy są bezpłatne. Pracę poprawiam do skutku, aż będzie zaakceptowana przez promotora.
W pisaniu prac korzystam z fachowej literatury, czasopism i rozpraw. Każdy tekst zamieszczony w pracy znajduje swoje odbicie w ww. piśmiennictwie.
Mogę napisać plan pracy, plan metodologiczny, zbiór literatury.
Termin realizacji zlecenia ustalany indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość mailową, chętnie udzielę szczegółów współpracy, doradzę, pomogę :) prace.dyplomowe.omega@gmail.com

Warszawa Mokotów Mazowieckie