Pożyczka z wypłatą w oddziale Poczty w Wołominie

Data dodania: 07 marzec 2018 Ogłoszenie: 68305
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Usługi finansowe
  • Lokalizacja: Wołomin
  • Wyświetleń: 278

Opis ogłoszenia

Szybka pożyczka gotówkowa z wypłatą pieniędzy w dowolnym oddziale Poczty Polskiej w Wołominie od 1000 do 10 000 zł - taką bardzo dobrą ofertę pożyczki na czek GIRO, który umożliwia wypłatę pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej w Wołominie znajdziesz teraz w Get-Money.pl.

Proponowana pożyczka gotówkowa to najtańsza pożyczka ratalna na rynku z przelewem na konto lub odbiorem pieniędzy do 10 000 zł w dowolnym oddziale Poczty Polskiej w Wołominie.

Nie każdy klient szukający pożyczki na Get-Money.pl chce, aby pieniądze z nowego zobowiązania trafiły do niego na konto poprzez przelew bankowy. Dlatego też, w Get-Money.pl dostępna jest szybka pożyczka z możliwością osobistego odbioru pieniędzy w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

Szybka pożyczka gotówkowa bez wychodzenia z domu od 1000 do 10000 zł udzielana nawet na 24 miesiące, atrakcyjnie oprocentowana - 10%, z możliwością wypłaty pieniędzy bez konta bankowego (czek GIRO) - czyli możesz odbierać pieniądze w dowolnej placówce Poczty Polskiej w Wołominie.

Jak wziąć szybko pożyczkę przez Internet i odebrać pieniądze w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie Wołomina?

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie są wymagane poręczenia ani zabezpieczenia. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej www.get-money.pl/chwilowki oznaczony jako Aasa (czek GIRO)!

Czek GIRO pozwala na wypłatę pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

Skopiuj link www.get-money.pl i wstaw go w okienko swojej przeglądarki internetowej a dowiedz się od razu, która firma pożyczkowa oprócz Aasa, oferuje taką możliwość.

Pożyczka Aasa (czek GIRO), złóż wniosek pod adresem internetowym: www.get-money.pl/chwilowki

Warszawa Mokotów Mazowieckie