Pożyczka z wypłatą w oddziale Poczty Polskiej w Otwocku

Data dodania: 25 luty 2018 Ogłoszenie: 67706
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Usługi finansowe
  • Lokalizacja: Otwock
  • Wyświetleń: 260

Opis ogłoszenia

Pożyczka z wypłatą pieniędzy w dowolnym oddziale Poczty Polskiej w Otwocku do 10 000 PLN - taką nietuzinkową ofertę pożyczki na czek GIRO, który umożliwia wypłatę pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej w Otwocku znajdziesz w Get-Money.pl - firmie umożliwiającej znalezienie możliwie najtańszej pożyczki ratalnej lub krótkoterminowej chwilówki internetowej z przelewem na konto lub odbiorem pieniędzy do 10 000 PLN w dowolnym oddziale Poczty Polskiej w Otwocku.

Nie każdy klient szukający pożyczki na Get-Money.pl chce, aby pieniądze z nowego zobowiązania trafiły do niego na konto poprzez przelew bankowy.

Dlatego też, w Get-Money.pl dostępna jest nowoczesna pożyczka z wypłatą pieniędzy w dowolnej placówce Poczty Polskiej - pożyczka Aasa - bo o niej tu mowa, to szybka pożyczka gotówkowa bez wychodzenia z domu od 1000 do 10000 zł udzielana nawet na 24 miesiące, atrakcyjnie oprocentowana – 10% i z możliwością wypłaty pieniędzy bez konta bankowego (czek GIRO) - czyli możesz odbierać pieniądze w dowolnej placówce Poczty Polskiej w Otwocku.

Jak wziąć szybko pożyczkę przez Internet w Białymstoku i odebrać pieniądze w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie Otwocka?

Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie są wymagane poręczenia ani zabezpieczenia. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej www.get-money.pl/chwilowki oznaczony jako Aasa (czek GIRO)!

Czek GIRO pozwala na wypłatę pożyczki w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

Skopiuj link www.get-money.pl i wstaw go w okienko swojej przeglądarki internetowej a dowiedz się od razu, która firma pożyczkowa oprócz Aasa, oferuje taką możliwość. Wybierz najlepszą ofertę.

Warszawa Mokotów Mazowieckie