Pomoc w pisaniu prac, zadaniach, egzeminach

Data dodania: 23 kwiecień 2019 Ogłoszenie: 88210
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Nauka
  • Typ oferty: Pisanie prac
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 47

Opis ogłoszeniaPisanie wzorcowych prac dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich (krótkie terminy), a także korepetycje, rozwiązywanie zadań, przygotowywanie projektów przejściowych.
Podejmę się pisania prac z zakresu Informatyki oraz Elektroniki, jestem osobą prywatną prowadzącą własną działalność gospodarczą (firma zajmująca się zagadnieniami z zakresu IT).
Pisaniem wzorcowych prac zajmuję się od ponad dziesięciu lat w tym czasie wiele osób z moją pomocą ukończyło studia na oceny dobre oraz bardzo dobre (uczelnie prywatne jak i państwowe z pierwszych miejsc rankingów).
Zapewniam indywidualne podejście do każdego z klientów, ekspresowy kontakt oraz pomoc merytoryczną w trakcie pisania jak i w okresie późniejszym.
Gwarantuję 100% oryginalność pracy (na życzenie raport z systemu Plagiat.pl) oraz jej wysoki poziom.
Prace pisane terminowo - na początku współpracy ustalamy termin oddania po przekroczeniu którego zobligowany jestem do płacenia kar umownych, na każdym etapie klient ma na bieżąco wgląd w proces tworzenia pracy, oraz może nanosić swoje uwagi, sugestie.
Bibliografia w języku polskim, angielskim oraz niemieckim (na życzenie), posiadam wykształcenie wyższe uzyskane na państwowej uczelni na kierunkach Informatyka oraz Elektronika (dwa kierunki).
Zajmuję się także poprawianiem prac już rozpoczętych, zarówno niedokończonych jak i ich sprawdzeniem pod kątem poprawności gramatycznej i bibliografii.

Podejmuję się także tematów trudnych oraz nietypowych wymagających studiowania literatury zarówno polskiej jak i zagranicznej, a także wymagające wykorzystania zaplecza technicznego.

Klientom gwarantuję kontakt codziennie niezależnie od świąty czy dni wolnych (w przypadku terminów krótkich).
Możliwe jest także napisanie prac w trybie ekspresowym po wcześniejszej konsultacji (w przeciągu kilku dni w przypadku niektórych tematów).
edukacyjny24@gmail.com

Warszawa Mokotów Mazowieckie