Pomoc kuchenna z orzeczeniem - Włochy

Data dodania: 11 lipiec 2018Ogłoszenie: 74547
  • Pomoc kuchenna z orzeczeniem - Włochy - zdjęcia

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Warszawa - Aleje Jerozolimskie

Wymagania:

• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• osoba pracowita, energiczna i dokładna,

• umiejętność współpracy,

• mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

• orzeczenie o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

• pomoc przy produkcji kanapek, obsłudze cateringu i obsłudze kasy fiskalnej,

• zmywanie naczyń kuchennych i stołowych,

• sprawdzanie stanu produktów.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• terminowe wypłaty wynagrodzeń,

• miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Capital Work Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Capital Work Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pięknej 28A/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Capital Work Sp. z o.o.

ul. Piękna 28 A lok. 5, 00-547 Warszawa

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8510

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 505... Pokaż