Pani zasponsoruje Pana

Data dodania: 15 kwiecień 2016 Ogłoszenie: 18109
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Towarzyskie
  • Typ oferty: Matrymonialne
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 3068

Opis ogłoszenia

Szanowni Panowie,

Jestem pośrednikiem wynajętym przez grupę zamożnych kobiet. Zajmuję się pozyskiwaniem kandydatów dla dojrzałych pań, które wspierają finansowo młodych mężczyzn. Do moich zadań należy prowadzenie początkowej korespondencji i wstępna weryfikacja każdego kandydata. Uprzedzam już na wstępie, iż większość potencjalnych zainteresowanych wymiękła już w chwil, gdy przedstawiałem wynagania konkretnych pań. Zatem wcale nie jest to takie proste. Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy się do tego nadaje.


Parę słów na temat moich klientek: Sponsorki w wieku od 35 do 50 lat, bardzo zamożne. Często prowadzą spore firmy, przez co nie mają czasu na długotrwałe związki. Natomiast przewidują raczej stałe układy z jednym mężczyzną. Jeśli chodzi o spotkania, panie zawsze zapewniają pobyt i przyjemną atmosferę. Kwestie wynagrodzenia ustalane są indywidualnie. Moje klientki oczekują otwartości, szacunku, zrozumienia i przede wszystkim dyskrecji.

Ja natomiast oczekuję powagi i przemyślanych odpowiedzi od zainteresowanych. Dlatego PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Maile typu "to na pewno jakaś ściema, chcę mieć dowód, daj telefon". Usuwane będą w pierwszej kolejności. Jeśli masz wątpliwości, to ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Liczy się otwartość. Wiadomość powinna się składać z kilku zdań o sobie (Imię, wiek, wzrost, waga, zainteresowania, praca, stosunek do papierosów/alkoholu, miejsce zamieszkania oraz dyspozycyjność). Informacje te pomogą dopasować kandydata do potrzeb moich klientek.

Za kontakt do oczekuję prowizji. Natomiast prowizji dopiero, gdy dany kandydat przejdzie etap weryfikacji, który składa się z określonych wytycznych narzuconych z góry przez moje klientki. Chodzi m.in. o to by potwierdzić czy dany pan sprosta wymaganiom sponsorki i czy ma świadomość na czym polega bycie sponsorowanym i dostępnym. Co do moich korzyści finansowych, najpierw weryfikacja zamiarów kandydata, następnie przekazanie kontaktu do sponsorki i dopiero wtedy będę wymagał uiszczenia należności.

Jeżeli jesteś w miarę dyspozycyjny, zainteresowany i zdecydowany, masz okazję być jednym z niewielu którzy otrzymają szansę spotkania kobiety swoich marzeń.

Oczekuję poważnych i przemyślanych wiadomości. Ceńmy swój czas.

Obecnie potrzebujemy tylko kandydatów z Warszawy i okolic.

Czekam na wasze maile.

Pozdrawiam, Max

P.S.
Fotografia jest poglądowa, używana przeze mnie w innym serwisie.

Warszawa Mokotów Mazowieckie