Pani zasponsoruje Pana

Data dodania: 15 kwiecień 2016Ogłoszenie: 18109
Pani zasponsoruje Pana
  • Pani zasponsoruje Pana - zdjęcia

Szanowni Panowie,

Jestem pośrednikiem wynajętym przez grupę zamożnych kobiet. Zajmuję się pozyskiwaniem kandydatów dla dojrzałych pań, które wspierają finansowo młodych mężczyzn. Do moich zadań należy prowadzenie początkowej korespondencji i wstępna weryfikacja każdego kandydata. Uprzedzam już na wstępie, iż większość potencjalnych zainteresowanych wymiękła już w chwil, gdy przedstawiałem wynagania konkretnych pań. Zatem wcale nie jest to takie proste. Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy się do tego nadaje.


Parę słów na temat moich klientek: Sponsorki w wieku od 35 do 50 lat, bardzo zamożne. Często prowadzą spore firmy, przez co nie mają czasu na długotrwałe związki. Natomiast przewidują raczej stałe układy z jednym mężczyzną. Jeśli chodzi o spotkania, panie zawsze zapewniają pobyt i przyjemną atmosferę. Kwestie wynagrodzenia ustalane są indywidualnie. Moje klientki oczekują otwartości, szacunku, zrozumienia i przede wszystkim dyskrecji.

Ja natomiast oczekuję powagi i przemyślanych odpowiedzi od zainteresowanych. Dlatego PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Maile typu "to na pewno jakaś ściema, chcę mieć dowód, daj telefon". Usuwane będą w pierwszej kolejności. Jeśli masz wątpliwości, to ogłoszenie nie jest dla Ciebie. Liczy się otwartość. Wiadomość powinna się składać z kilku zdań o sobie (Imię, wiek, wzrost, waga, zainteresowania, praca, stosunek do papierosów/alkoholu, miejsce zamieszkania oraz dyspozycyjność). Informacje te pomogą dopasować kandydata do potrzeb moich klientek.

Za kontakt do oczekuję prowizji. Natomiast prowizji dopiero, gdy dany kandydat przejdzie etap weryfikacji, który składa się z określonych wytycznych narzuconych z góry przez moje klientki. Chodzi m.in. o to by potwierdzić czy dany pan sprosta wymaganiom sponsorki i czy ma świadomość na czym polega bycie sponsorowanym i dostępnym. Co do moich korzyści finansowych, najpierw weryfikacja zamiarów kandydata, następnie przekazanie kontaktu do sponsorki i dopiero wtedy będę wymagał uiszczenia należności.

Jeżeli jesteś w miarę dyspozycyjny, zainteresowany i zdecydowany, masz okazję być jednym z niewielu którzy otrzymają szansę spotkania kobiety swoich marzeń.

Oczekuję poważnych i przemyślanych wiadomości. Ceńmy swój czas.

Obecnie potrzebujemy tylko kandydatów z Warszawy i okolic.

Czekam na wasze maile.

Pozdrawiam, Max

P.S.
Fotografia jest poglądowa, używana przeze mnie w innym serwisie.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Max
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Matrymonialne
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 2888

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.