Ozonowanie - odgrzybianie, usuwanie zapachów, odświeżanie, sterylizacja

Data dodania: 16 luty 2019 Ogłoszenie: 84966
100zł
Tel. 735... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Budowa, remont
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 68

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,
Oferujemy profesjonalną usługę ozonowania czyli inaczej mówiąc odgrzybiania, odświeżania, sterylizacji i usuwania zapachów. Proces ten polecany jest wszystkim tym, którzy borykają się z uciążliwymi zapachami oraz pleśnią, wirusami i grzybami. Usuwa on m.in zapach dymu papierosowego, zapach zwierząt, zapach po malowaniu, spalonego tłuszczu i inne. Warto pamiętać, że nie trzeba czekać z ozonowaniem, aż będzie za późno - warto wykonywać je systematycznie i profilaktycznie.

Ozonuję:
-mieszkania (niezwykła ulga dla alergików),
-samochody i campingi,
-biura,
-wiele innych, wszędzie tam gdzie doskwiera nam przykry zapach oraz szybko i skutecznie chcemy pozbyć się bakterii i przywrócić świeżość.

W naturze ozon powstaje podczas niektórych reakcji chemicznych. Świeży, wiosenny „zapach deszczu”, jest wynikiem powstałego podczas burzy ozonu. Ozon (O3) łączy się z „nieprzyjemnym” składnikiem, po czym wraca do swojej pierwotnej postaci, czyli tlenu (O2). Wystarczy przewietrzyć pomieszczenie po wykonanej usłudze i cieszyć się odmienionym powietrzem. Proces ten jest w 100% bezpieczny dla człowieka.

Cennik
Orientacyjnie należy przyjąć że dla odświeżenia powietrza w
pomieszczeniu do 100m3 wystarczy ok. 30 minut pracy generatora ozonu, natomiast dla tej samej powierzchni dla pełnej sterylizacji pomieszczenia trzeba przyjąć ok. 120 minut pracy ozonatora.

Pierwsza godzina pracy ozonatora to koszt 100 zł brutto – każda kolejna 90 zł. Możliwość wystawienia faktury VAT.

Dojazd na terenie Warszawy gratis!! Gwarantujemy doświadczonych pracowników i sprzęt najwyższej jakości.

Warszawa Mokotów Mazowieckie