Oryginalne słodziaki 5 mies. już po kastracji

Data dodania: 17 październik 2020 Ogłoszenie: 113251
za darmo
Tel. 698... Pokaż
  • Kategoria: Zwierzęta
  • Typ oferty: Koty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 121

Opis ogłoszenia

Dwa kociaki, siostrzyczka i brat, szukają kochających domków, chętnie wspólnego, ale nie jest to warunkiem adopcji. Kotki mają około 5 miesięcy, są przesłodkimi przytulaczkami kochającymi ludzi. Trudno im zrobić dobre zdjęcia. Na fotkach wyglądają jak czarnuszki, były czarne, ale ich futerko coraz bardziej się zmienia, przypominając umaszczenie karpati. Czarne futerko jest przetykane jasnymi włoskami. Będą pięknymi, oryginalnymi kotami.
Kociaki były znalezione w krzakach, chore na koci katar. To uratowało im życie, ale koteczka w wyniku choroby straciła niestety jedno oczko.
Kotki są już zdrowe, wykastrowane, odrobaczone i zaszczepione. Mają też testy na kocie wirusy, są zdrowe. Wzorowo korzystają z kuwetki.
Są uroczymi, radosnymi kociakami. Kochają kontakt z ludźmi, są prawdziwymi przytulaczkami. Na pewno dogadałyby się z innym przyjaznym kotem lub psem. Byłyby szczęśliwe we wspólnym domku, ale wiemy, że o taki bardzo trudno.
Kotki są w Kielcach, ale pomożemy w przewiezieniu do domów.
Szukamy dla nich bezpiecznych domów w bloku, bez wypuszczania. Wskazane zabezpieczenie siatką/ moskitierą balkonu lub okien. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogródkiem bez specjalnych zabezpieczeń.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.

Warszawa Mokotów Mazowieckie