Opiekunka na placu zabaw Kinderplaneta Warszawa

Data dodania: 31 maj 2013 Ogłoszenie: 722
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Opiekunki, nianie
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 1883

Opis ogłoszenia

Firma Kindermagnet Polska Sp. z o.o. zatrudni studentki/ów studiów DZIENNYCH / ZAOCZNYCH / WIECZOROWYCH (wymagany status studenta, dyspozycyjność, wiek do 26 lat) do pracy w charakterze opiekunki/a do dzieci na placach zabaw Kinderplaneta w Galerii Mokotów w Warszawie.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres:
arkadiusz.szade(at)kindermagnet.pl
Oferujemy:
Oferujemy umowę zlecenie, pracę w systemie zmianowym,elastyczny grafik (zmiany od godziny 9.00 do 15.00, 15.00-21.00, plus godziny dodatkowe np. przyjęcia urodzinowe w godzinach popołudniowych, praca również w weekendy – możliwość prac w systemie 12 godzinnym).
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia nie spełniające kryteriów (status studenta, wiek, zdjęcie) nie będą brane pod uwagę.
W tytule maila zwrotnego proszę wpisać PRACA WARSZAWA.
Opis stanowiska (Jedna zatrudniona osoba, po przeszkoleniu, będzie wykonywała wszystkie wymienione czynności):
1. Kasjer/Sprzedawca
Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za obsługę kasy fiskalnej oraz systemu komputerowego, udzielanie informacji, rezerwację przyjęć urodzinowych, kompleksową obsługa klienta.
2. Opiekun/Opiekunka
Osoby zatrudnione będą czuwały nad bezpieczeństwem dzieci przebywających na placu. Dodatkowo do obowiązków będzie należało: wykonywanie prac porządkowych na placu, zabawa z dziećmi, udzielanie wszelkiej pomocy dzieciom oraz ich rodzicom.
3. Animator/Animatorka
Osoba na tym stanowisku będzie przeszkolona w zakresie prowadzenia przyjęć urodzinowych dla dzieci, malowania twarzy, animacji z dziećmi (doświadczenie mile widziane)

Warszawa Mokotów Mazowieckie