Opiekunka na okres Świąteczny do samotnej Pani

Data dodania: 22 listopad 2019 Ogłoszenie: 100945
1300zł
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Opiekunki, nianie
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 208

Opis ogłoszenia

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2189
Oferowana stawka: 1300 EURO
Data wyjazdu: 15.12.2019
Miejscowość: Aachen
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 81, 164 cm, 52 kg, po chemioterapii-rak piersi, osłabienie starcze, demencja w fazie postępującej, problemy z sercem. Stopień niepełnosprawności: 2. Dobrze mówi, nosi okulary. Lekko zaburzona orientacja czasowo-przestrzenna, osobowa oraz sytuacyjna.
Pani Leoni:
• porusza się z pomocą rolatora, lub sama
• potrzebuje wsparcie podczas mycia;
• samodzielnie korzysta z toalety;
• czasami potrzebuje pomocy przy ubieraniu & rozbieraniu,
• samodzielnie je i pije, nie ma diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem; Je chętnie ciepłe posiłki,
Podopieczna czasem budzi się w nocy aby skorzystać z toalety. Do tej pory radziła sobie sama, ale teraz jest zamontowana mata, która sygnalizuje jak podopieczna wstanie. Trzeba jej pomóc w toalecie w nocy. Śpi (21:00 do 8:30). Nie bierze środków nasennych, zasypia bez problemów. 1x w tygodniu fryzjer.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani Leoni sama mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach Achen z ogrodem-parterowy dom , bardzo dobrze wyposażony. Dookoła lasy, łąki. Honda Jezz automatic do dyspozycji opiekunki. Córka mieszka w domu obok. Super rodzina. Do najbliższego sklepu jest ok 30 minut pieszo. Opiekunka ma osobny pokój z telewizją, dostępem do internetu oraz oddzielną toaletą, łazienka wspólna ale jest wanna i prysznic. Córka mieszka obok. Jest kot na zleceniu. Trzeba go karmić i zmieniać kuwetę.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekun powinna mieć prawo jazdy i znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Warszawa Mokotów Mazowieckie