Opiekunka do samotnej Pani

Data dodania: 14 styczeń 2020 Ogłoszenie: 102960
1400zł
Tel. +48... Pokaż
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granicą
  • Wymiar: Inny
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 157

Opis ogłoszenia

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 2335
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 20.01.2020
Miejscowość: Lengerich
Opis oferty pracy: Pacjentka, 83 lata, stopień niepełnosprawności: 3, osłabienie starcze, po udarze. Podopieczna ma częściowo sparaliżowaną prawą część ciała.
W ciągu dnia nosi dużą podpaskę, na noc pampers. Oprócz tego załatwia się na toaletę jeśli chodzi o stolec/ komunikuje/, ma tez cewnik-trzeba opróżniać worek. Pani dobrze mówi, słyszy, nosi okulary. Ma lekką demencję. Orientuje się w czasie, przestrzeni. Nie ma zaburzeń sytuacyjnych czy osobowych. Na wyposażeniu do dyspozycji podopiecznej są: wózek inwalidzki –jeździ sama, przenośna toaleta na kółkach, łóżko pielęgnacyjne.
Pani:
• porusza się na wózku inwalidzkim, trzeba pomóc przy przejściu z łóżka na wózek/ podopieczna pomaga, podtrzymuje się , wspiera. Trzeba pomóc jej usiąść na łóżku, ona chwyta się uchwytu w ścianie i wstaje.
• Trzeba podopieczna tylko asekurować. Stara się jak najwięcej pomóc. Nie ma dźwigania. Trzeba podeprzeć i przytrzymać rękę./Pomaga też córka-bardzo miła osoba./
• potrzebuje pomocy podczas mycia, ubiera i rozbiera się ze wsparciem;
• seniorka nosi pampersy i ma założony cewnik;
• potrzebuje pomocy podczas jedzenia, pije samodzielnie, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem;
• przyjmuje środki nasenne, przesypia noce /20.00-8.00/, nie potrzebuje pomocy w nocy; opiekunka w nocy śpi. Opuszcza pokój podopiecznej o 20.00, a budzi ją o 8.00. Jest baby- phone.
• uczestniczy w domowych zajęciach gimnastycznych;

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani mieszka z córką w domku jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Kot na podwórku. Do najbliższego sklepu jest ok. 20 minut pieszo. Opiekunka ma osobny pokój z telewizją oraz dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekuna: Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania: Opiekun powinna znać język niemiecki w stopniu Komunikatywnym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Warszawa Mokotów Mazowieckie