Opiekun/ka dla osoby starszej (SECAWO)

Data dodania: 13 marzec 2019 Ogłoszenie: 86136
5500zł
Tel. 717... Pokaż
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granicą
  • Wymiar: Pełny etat
  • Lokalizacja: Otwock
  • Wyświetleń: 138

Opis ogłoszenia

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 560
Oferowana stawka: 1550 EURO
Data wyjazdu: 01.04.2019
Miejscowość: Bonn
Opis oferty pracy: Pacjentka ma 80 lat, 160 cm, 50 kg. Posiada 3 stopień niepełnosprawności. Jest osoba bardzo uprzejmą. Choruje na cukrzyce, inkontynencję oraz jest po udarze. Pani nie ma problemów z mową oraz słuchem natomiast gorzej widzi. Nie ma problemów z orientacją czasowo-przestrzenną. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, potrzebuje wsparcia przy przenoszeniu z łóżka na wózek. Na zleceniu jest rollator, łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, winda przy schodach do pomocy przy wózku.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjentka mieszka sama w domu jednorodzinnym z ogrodem w centrum miasta. Do najbliższego sklepu jest poniżej 20 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i Internet. W domu jest również mały piesek.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, , ubieranie się, prowadzenie gospodarstwa domowego oraz pomoc przy przyjmowaniu leków. Uczestniczenie w spacerach oraz robienie zakupów.
Wymagania: Opiekunka powinna znać język niemiecki w stopniu Zaawansowanym oraz posiadać prawo jazdy.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com.
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Warszawa Mokotów Mazowieckie