Opiekun/ka dla osoby starszej (SECAWO)

Data dodania: 12 luty 2019 Ogłoszenie: 84735
5500zł
Tel. 717... Pokaż
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granicą
  • Wymiar: Pełny etat
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Wyświetleń: 77

Opis ogłoszenia

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 451
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 17.02.2019
Miejscowość: Asendorf
Opis oferty pracy: Pacjentka, lat 90, 160 cm, 72 kg, problemy z sercem, zaburzony rytm pracy serca, osłabienie starcze i lekka inkontynencja. Stopień niepełnosprawności: 3.
Pani Helga porusza się samodzielnie, samodzielnie chodzi po schodach, na spacerach wspomaga się rolatorem. Z pomocą opiekunki myje się pod prysznicem na stołku prysznicowym. Wsparcia potrzebuje przy ubieraniu/rozbieraniu.
Na wyposażeniu są: rolator, stołek prysznicowy. Pacjentka nie ma problemów z mową i słuchem, nosi okulary. Orientuje się sytuacyjnie i ma prawidłową orientacje czasowo-przestrzenną. Uczęszcza na zajęcia gimnastyczne. Samodzielnie je i pije, nie ma żadnej diety.
Pacjentka przesypia noce. Nie bierze środków nasennych, zasypia bez problemów. W nocy nie potrzebuje pomocy opiekunki.
Z charakteru p. Helga jest osobą towarzyską, chętnie gra w karty, spędza czas w ogrodzie, jeśli pogoda sprzyja. Po śmierci córki jest przygnębiona, dlatego też wskazane jest, aby angażować panią Helgę w czynności dnia codziennego, np. wspólne gotowanie.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. W domu na piętrze mieszka zięć z nową partnerką (czynny zawodowo, nie angażuje się w życie codzienne teściowej). Do najbliższego sklepu jest więcej niż 30 minut pieszo, dlatego do dyspozycji jest samochód. Zakupy można robić z p. Uschi (wnuczka), która też pokazuje drogę do sklepu i wspiera w razie potrzeby. Opiekunka ma osobny pokój na parterze z dostępem do Internetu.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekun powinna mieć prawo jazdy i znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com.
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Warszawa Mokotów Mazowieckie