OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski

Data dodania: 27 sierpień 2018 Ogłoszenie: 76671
649000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 193

Opis ogłoszenia

Oferujemy na sprzedaż zakład produkcji i obróbki wyrobów z drewna wraz z pełnym wyposażeniem, prężnie działający położony w miejscowości Powałki w województwie pomorskim gm. Chojnice - na trasie Chojnice - Kościerzyna.Kompleks przedsiębiorstwa obejmuje działki o powierzchni łącznej 2585 m2 wraz z budynkami hali produkcyjnej głównej o powierzchni łącznej 490 mkw, halę obróbki wstępnej z wiatą o łącznej powierzchni 256,66 mkw, w tym hala klejarni, kotłownia co, sprężarkownia, garaż, wiata drewniana, łączna powierzchnia wszystkich obiektów produkcyjno - przemysłowych wynosi 735,61 m2.

Budowa obiektu w technologi tradycyjnej murowanej, wewnątrz i na zewnątrz tynki- cementowo- wapienne malowane, pomieszczenia socjalne, wc terakota, dach pokryty blachą stalową, teren ogrodzony i utwardzony.Zakład wyposażony jest w kompletny sprawny park maszynowy, zatrudnia profesjonalny, fachowy personel oraz posiada stałą bazę klientów.Całość obiektu stanowi obiekt funkcjonalny przystosowany do produkcji wyrobów z drewna.

DOSKONAŁA INWESTYCJA, ZYSK NA POZIOMIE 15% OBROTU-ROZSZERZ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ !!CENA DO NEGOCJACJI !!Istnieje możliwość kupna domu mieszkalnego wraz z dużą działką położoną obok zakładu.

Warszawa Mokotów Mazowieckie