Oferuję tłumaczenia-redagowanie tekstów-nowoczesne CV/LM po angielsku

Data dodania: 19 marzec 2019 Ogłoszenie: 86426
za darmo
Tel. 660... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Tłumaczenia
  • Lokalizacja: Wołomin
  • Wyświetleń: 63

Opis ogłoszenia

Zawodowy tłumacz języka angielskiego w biznesie oferuje korektę oraz pisanie od podstwa CV i LM w języku angielskim. Zajmuję się również tłumaczeniem różnego rodzaju tekstów angielsko-polskich. Jako tłumacz staram się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie i kreatywnie. W swojej pracy zawsze uwzględniam kontekst, specyfikę tekstu oraz jego przeznaczenie.

Wykonałam już wiele dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim dla specjalistów z różnych dziedzin, ubiegających się o stanowiska w międzynarodowych firmach i korporacjach.

Stworzę dla Państwa indywidualny profil zawododowy pod daną ofertę pracy, który zwróci uwagę rekruterów podczas selekcji CV i tym samym zwiększy szansę na zatrudnienie. Zdarza się, że rekruterzy przeglądają setki aplikacji codziennie, co uniemożliwia wnikliwe zapoznanie się z każdą z osobna. Dlatego ja postaram się, żeby Państwa CV było unikalne, zwracało uwagę na najważniejsze aspekty oraz było spójne i zaowocowało dalszym etapem rekrutacji.

Do wykonania usługi potrzebuję starego CV w języku polskim lub proszę o wypełnienie specjalnego kwestionariusza, który wysyłam na Państwa e-maila. Uzyskane informacje pozwalają mi ukształtować sylwetkę zawodową oraz zaprezentować w pełni Państwa mocne strony i umiejętności kluczowe. Następnie przedstawiam Państwu kilka własnych szablonów graficznych do wyboru. Tworzę własne formaty graficzne CV. Redaguję również listy motywacyjne po angielsku.

Cena do uzgodnienia, zależna od ilości informacji oraz terminu wykonania. Istnieje możliwość zamówienia ekspresowego.

Etap komplementowania wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z aplikacją jest pracochłonny i stresujący, dlatego najlepiej zlecić to profesjonalnemu tłumaczowi. Ja jako tłumacz dokładam wszelkich starań, aby Państwo wypadli profesjonalnie w oczach przyszłego pracodawcy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.
tel.: 660 209 756
e-mail: angielski.tlumaczenia@interia.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie