Odsprzedam - sala zabaw na zielonej Białołęce

Data dodania: 09 styczeń 2019 Ogłoszenie: 83098
75000zł
Tel. 780... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Pozostałe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 79

Opis ogłoszenia

Odsprzedam w pełni działający i rozkręcony biznes - kameralną salę zabaw w Warszawie na Zielonej Białołęce. Lokal wynajmowany na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Wymiary Sali to 150 m2 plus zaplecze i toalety. W Sali znajduje się konstrukcja ok.40 m2 z basenem z kulkami dwiema zjeżdżalniami, mostkiem, wspinaczką, tablicą edukacyjną. W Sali znajduje się również mini roller coaster , piłkarzyki, stół do ping-ponga, duże klocki kliki, mniejsze zabawki dla najmłodszych gości i 4 stoły dla dzieci i 21 krzesełek.
W Sali znajduje się również w pełni wyposażony barek wraz z częścią kawiarnianą, stolikami krzesłami i kanapą. Dodatkowo na wyposażeniu są 2 duże stoły cateringowe i dwadzieścia składanych krzeseł, lodówka, zmywarko-wypażarka dostosowana do wymogów sanepidu.
Sala Zabaw funkcjonuje od 3 lat, jest już marką rozpoznawaną i polecaną na ternie Białołęki, Tarchomina, Targówka a także Marek i innych sąsiednich gmin, mamy wiele pozytywnych opinii w Internecie oraz mnóstwo stałych, zadowolonych klientów. Organizujemy dużo imprez urodzinowych, kinderbali, imprez okolicznościowych typu Mikołajki, Dzień Dziecka ale także chrzciny i komunię. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą cateringową.
Wszystkie kontakty możemy przekazać przyszłemu nabywcy.
Razem z firmą przekazujemy ciekawą, funkcjonalną stronę internetową oraz aktywny fan page na Facebooku.
Możliwa także cesja dotychczasowego numeru telefonu.
Biznes jak każdy potrzebuje dużo zaangażowania i poświęconego czasu. Wkładaliśmy wiele serca i energii w funkcjonowanie Sali Zabaw. Zawsze elastycznie staraliśmy się podchodzić do oczekiwań klientów. Sprzedajmy z powodu zmian w życiu osobistym i braku czasu na dalszy rozwój firmy.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzenia naszej Sali Zabaw.
Strona internetowa: www.salazabawkulka.pl
Fan page: https://www.facebook.com/salazabawkulka
Tomek tel. 780 116 516

Warszawa Mokotów Mazowieckie