Obsługa multimedialna wydarzeń/Wynajem telebimów

Data dodania: 02 maj 2017 Ogłoszenie: 49405
za darmo
Tel. 515... Pokaż
  • Kategoria: Imprezy i wydarzenia
  • Typ oferty: Pokazy - wystawy
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 589

Opis ogłoszenia

Telebimy video LED coraz częściej stają się nieodłączną częścią eventów, koncertów czy dużych imprez masowych. Stają się również nieodłączną częścią krajobrazu reklamy outdoorowej w Polsce. 7K prowadzi działalność w obszarach rynku eventowego oraz produktów jakim są telebimy LED video oraz telebimy reklamowe. Firma istnieje już 14 lat na rynku elektroniczno – komputerowym, z czego telebimy reklamowe LED oferujemy od kilku lat a nowością w naszej ofercie są telebimy do zastosowania w emisjach sygnału video. Same telebimy to dopiero początek, przygotowujemy wizualizacje na telebim wyświetlane w trakcie koncertu lub pokazu gwiazdy. W trakcie eventu rejestrujemy całość w wersji cyfrowej do celów postprodukcji tv-video.

Zapraszamy do współpracy agencje artystyczne, eventowe, managerów zespołów i artystów.
Tworzymy wizualizacje na telebimy na potrzeby koncertu czy wystąpienia artysty oraz dysponujemy możliwościami wynajęcia ścian LED (telebimu) na trasę koncertową wraz z ekipą do transmisji i rejestracji video.Zapewniamy kompleskową obsługę multimedialna konferencji,targów,imprez masowych i innych.

Będąc autoryzowanym bezpośrednim przedstawicielem producenta telebimów LED możemy oferować bardzo korzystne cenowo telebimy zarówno reklamowe jak i do transmisji i retransmisji 7K dołączyło wiele firm, agencji artystycznych i instytucji publicznych, które organizowały event z udziałem naszych telebimów video oraz klientów zamawiających

Wieloletnie doświadczenie, pasja z którą wykonujemy naszą pracę oraz zadowolenie dotychczasowych klientów gwarantują wspólny sukces.

www.7k.pl
www.facebook.com/siedemk
Kuras Kamil

Warszawa Mokotów Mazowieckie